Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Moja PODváha a prsia

Príspevok v téme: Moja PODváha a prsia
RI

Ahojte , mám skoro 17r , a pri výške 168cm vážim ledva 48kg . Strašne ma to trápi , všetci do mňa hustia,že môžem byť rada,že som taká chudá atď... Mám z toho komplexy , chcela by som aspoň 55-58kilogramov .. Stravujem sa pravidelne a jem dosť , nie som typ "ovocie-zelenina" Cvičím 3x do týždňa a po tréningu sa vždy dobre najem . ... A tiež by som chcela poradiť , ako pribrať na prsia . Mám veľkosť ledva 70B .. a také 3cm na obvode by dobre padli .. Veľmi pekne ďakuejm az všetky rady , ako rýchlo pribrať + čo s prsiami .. Prosím som zúfalá Ď.

opica

nic v zlom, ale zas...tvoja vaha nie je tragedia...v zavislosti od kostry, mozno ako 58 kilova by si posobila nie mozno vabne...nevies, ako sa ten tuk ulozi

ked ti poviem, ze ja mam 30, 170 cm, a od svojich 14 vazim 45 -48 kil?
a prsia velkost take ako ty..
nikdy som necvicila ani nejedla nejako zdravo, nikdy preboha, som sa neobmedzovala...
a mas pravdu, vzdy som neznasala, ked mi hovorili, aka si chuda, priber, nedrzis dietu a bla bla..
tucnej nik nepovie schudni, vyzeras ako prasa...vsetci jej hovoria,ze je moletka, plnostihla, atd...

moja rada, kasli na to, raz mozno, mozno priberies...moje kamaratky niektore pribrali okolo 25ky..alebo aj nie

ja som teraz tehotna, tak som prisla aspon 50 kil..:) a to som na zaciatku 4 mesiaca...aj prsia mi narastli:)

takze nadej mas...

Meretseger

Prsia zaiste nie sú tvojou jedinou časťou, na ktorej sa oplatí spočinúť pohľadom (bože, to je zas veta). Máš, tipujem, ploché bruško, pekný zadok a neviem čo ešte, páni, veď kvôli nadváhe sa baby trápia oveľaaa viac... Ja sa tiež bojím vyzliecť do plaviek, ale práve z opačného dôvodu, že pôsobím jak tehotná :-/ Takže buď v pohode, rovnako ako ostatné baby si myslím, že časom ešte priberieš, a pokiaľ to nezbadáš včas, skončíš o dosť horšie, než si na tom teraz, to sa ti tiež môže stať... Hlavu vzhuru:)

Baira

Si úplne v pohode, priberanie príde časom, teraz to nerieš. Mám rovnakú výšku a keď som končila strednú školu mala som 47 kíl, teraz mám 60. Chcem naspäť tých 47! :-)

RI

Raňanjky nejaké pečivo , 2-3 buchty so šunkou + zelenina , alebo ryby , k tomu čaj alebo mlieko . Desiata : Bageta , hranolky , rohlík + 0,5l nejakej tekutiny ...Obed : Polievka , druhé ... občas si dám aj dva obedy !! K tomu zo dva poháre nejakej tekutiny . Pred večerou - niečo an zjedenie , chlebík,banán,jogurt...čokoľvek a NA večeru : Buď niečo z obeda , chleba s pomazánkou , ovsené vločky a tak... Potrebujem pribrať , prosím ! :(

iotaaa:-)

No mne hovorili aj horsie: "vedeli sme ze ides, poculi sme hrkat kosti na chodbe" a podobne... a tiez, ze by som so sebou mala nieco robit, ze som urcite chora, ci nepotrebujem pomoc (asi psychiatra), ci si nechcem zobrat ich kila zo zadku, ze som lata, anorekticka, ze vyzeram jak decko (alebo z koncentraku)... Tak to celkom bezne.
A dnes? Dnes obcas tiez, ale pocuvam aj ze vyzeram super a ze ako mi to svedci a ze ako to robim... A to som cca rovnaka ako ty. A vies co tomu pomolo? Vysrala som sa ja na vsetky tie blbe pripomienky, povedala som si, ze som aka som a zacala som si verit. Objavil sa usmev na tvari a tak clovek hned vyzera lepsie, prijemne a veselo.
Ked budes stastna a s usmevom na tvari, nikto sa ti nebude pozerat na prsia, ani ti hodnotit postavu. A ak ano, tak taky ti nestoji za to.

fialôčka

toto iste som odmalicka pocuvala aj ja ..dokonca este aj teraz .. s tym nic nenarobis, len sa s tymi recami treba zmierit :-D

Ri

Lenže ja cítim,že potrebujem pár kg naviac.. :/ Viem,že som mladá no nechcem dookola počúvať tie reči : „Bože dieťa,ješ ty vôbec?” alebo „Ty si chudulinká...” Trápi ma to...hlavne tá váha..tie prsia no ...neviem či porastú no veľmi by som chcela , aspoň kúsok... Bojím sa vyzliecť do plaviek :((

fialôčka

ja som v tvojom veku pri tej istej vyske mala cca 43-45kg .teraz mam pomaly o 10 rokov viac a vahu 51 kg ..neboj, casom to bude lepsie aj co ho naberies :-)) ja som si teiz stale myslela, ze som "plocha", ale vobec o tak nie je ..nosim klasiku 75 B :-)) nezufaj, este si mladunka

fifka

Uuuuf ....

ja mam 21, mam okolo 165cm a mam dobre sa drz 43 kg!!! 43!!

A som tu, hlavne ze som zdrava, priberies ak pride tvoj cas, teraz to neries a tes sa z toho ze nemusis chudnut :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Moja PODváha a prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk