Bolí ma žaľúď

Príspevok v téme: Bolí ma žaľúď
nick

zdravím ... mám 14 rokov a nemôžem mať v nohaviciach vysunutý penis ... akonáhle sa mi nejaká časť žaľuďa dotkne nohavíc , cítim bolesť ... je to normálne v mojom veku ? Ja vlastne cítim bolesť pri každom dotyku ... vždy hu musím mať vsunutý ... je to v poriadku ? Prosím pomôžte mi ... ďakujem

Tomi Tomasko

Dobrý mam 18 rokov .... mal som predkozku nahle jak som mal sex s priateľku tak sa mi predkozka stiahla dole a a us mi visí iba zaluď a mam to veľmi citlive kolko to tak trva dokim si to zaluď zvikne.. prosim poraďte je to tomu asi 3 dní

Mato135

ja som to mal tiez take citlive, ale ked som zacal nosit zalud von, ako ty pises, casom som si zvykol a teraz je to uz normalne bezne a skoro vzdy mam zalud von, mne je predkozka na zaludi skor neprijemna uz

J111

Spat k teme. To si ako dokazal, ze si mal zalud stale vonku?:DDD Stale si si zvliekal predkozku, aby si bol ako chlap?:DDD Joj, tak si ma pobavil, ze ani nevies:DDD

J111

Ja nechapem, co mi zablokovali pocitac. Ja napisem nieco, co som zazil a potom ma bloknu. Notebook mi ale neblokli, divne.

Giuseppe

Zalud ma vela nervovych zakonceni, ked si pretiahnes predkozku za zalud, tak je odhaleny a preto ta to bolí. Ak ju budes nosit takto vzdy, v priebehu jedneho - dvoch tyzdnov si nervove zakoncenia ,, zvyknu,, a nebude ta to boliet. Nieco podobne si musia prezit chlapci, ktori podstupili obriezku. Zalud sa potom stava menej citlivy.

J111

Co nic take nerobis? Najprv sa priznas, ze masturbujes, co by sme vedeli aj bez tvojho priznania a potom povies, ze nic take nerobis? Nemas nahodou schizofreniu? Nic sa neboj:D maju dobre lieky a sanca na uzdravenie je, v jednom percente pacientov.
Ale nie, len zartujem:D
Ptaka by si este mal nechat na pokoji, aby ti podrastol. Ked ho budes pretazovat, tak ho budes mat maly ako ja:D