Svetovy zakon: peniaze ci laska ?

Príspevok v téme: Svetovy zakon: peniaze ci laska ?
MarioTn

Porozmyslaj co ti skutocne treba ? Ci sa trapit alebo stratiti ostatne ?
Pochopil som jednu vec ktoru chcem zdielat, je to len cisto moj nazor.
Bol som sam sebou a pokazil som to, peniaze kazia vsetko.
Jeden cas som mal vsetko lasku kamaratov rodinu. Ako som zbohatol vsetko zmizlo, zacali sa lepit ine zeny zmizol vztah, zmizli kamarati pretoze zavideli a neberu ma rovbocenneho, zmizla rodina na ktoru som nemal na sviatky cas som sam... Ked som nemalbpeniaze riesil som stale potrebu penazi no ked ich mam dost riesim potrebu ostatneho, no poznam vela uspesnych ludi a vsade sa uplatnuje toto pravidlo, ze tam kde je laska niesu peniaze a naopak. Preto chcem podat vsetkym vam ostatnym, cente si vasu rodinu, a netrapte sa nad financiami tie neznamenaju skutocne nic oproti cloveku ktoreho maate vedla seba, ja velmi casto spominam no spomienky uz nejdu vratit. Nikdy prosim nezavidte, mam rad tuto zem, no co boch zobral inde nadelil a vedel preco .....

anjelik

Kde je láska, nie sú peniaze?? A naopak?? Dosť zvláštny názor....podľa mňa to spolu absolútne nesúvisí...to iba chudobní ľudia vedia milovať..tí bohatí nie??? Peniaze sú predsa iba prostriedok na zabezpečenie existencie...ako to súvisí s láskou??? Ak si stratil svoju lásku..chyba bola v tebe a nie v tom, že si mal peniaze..ak si zanedbával príbuzných detto...:o) Nie peniaze ťa pokazili, sám si to pokazil..ale na to si už došiel..:o)) Ak ti kamaráti závidia, sú to tí správni ľudia??? Asi ťažko...A že máš rád Slovensko? Pekné..:o)))

wreck

len ho nechaj, prosim. skvelu temu dal. casto nad tym sam rozmyslam a na fb nie som.

mariotn, este to viac rozpis...