Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Psychicky vydieram naj kamaratky???

Príspevok v téme: Psychicky vydieram naj kamaratky???
hmmmmhmmmhmm

Mam 17 rokov a vzdy som si vyberala len tie kamaratky, ktore splnali moje kriteria.Ako nahle mi nieco na nich vadilo,uz som ich nechcela vidiet.Neviem preco som taka.Som strasne prisna na svoje okolie (a na seba,to uz ani nehovorim) a vzdy na nich najdem nejaku chybu.No ale to,co som zacala robit asi pred rokom,je uz uplne mimo.Zacinam si pripadat ako sialenec,moja naj kamaratky uplne psychicky vydieram.Napriklad som mala zly den,bola som nestastna a zavolala som kamoske,nech ma trochu polutuje.Ta mi ale povedala,ze nemoze teraz hovorit,lebo je na tanci.To ma tak vytocilo,ze som ju v momente neznasala,urazila sa a pisala jej vycitave smsky,ako som s nou vobec mohla byt kamoska ked mi nikdy s nicim nepomoze.A to sa pozname odmalička.Ja som to tak ale naozaj citila,mam ppocit,ze nemam nikoho,kto ma chape a kto by bol ochotny ist za mnou aj na koniec sveta, lebo takych kamaratov by som chcela!

sewie

dufam ze z toho vyrasties lebo je to sebecke a majetnicke!ony maju tiez svoje zivoty-tak im ich sakra dopraj!ked prestanes ludi dusit, tak k tebe sami pridu!

layla009

cx600 : zas tak kamarati ako kamarati :) kamaratov mame vela ako spoluziaci len im nemozes rozpravat take doverne veci a to ta potom docela dusi.. niekedy aj lutujem ze sa neviem spravat ako mrcha

pasazierka

Asi preto, ze dnes sa prilis hovori o HPO, kedysi to bola taka zabudnuta porucha. Zato hysteriu rozoberal uz Freud a dnes sa na nu zabuda.

cx600

layla009: To si aj ja hovorím. Prečo ľudia ktorý by urobili aj to posledné pre priateľov, nemajú aspoň jedného kamaráta/priateľa a tí ktorý si ich nevážia a takto sa správajú ich majú veľa?

Maoam

pasazierka, mas pravdu, najprv ma ale napadla HPO, potom po par minutach hysteria, ale neviem preco mi napadlo ako prva HPO? hm

layla009

toto je uz co? ja sa snazim ku kazdemu dobre a nemam ani jednu kamaratku a ty co ich takto prehanas a urazas ich mas vela a stale?

Meretseger

Noo, to je lepšie, nevyznám sa vo všetkých poruchách, ale nejaká to bude. I keď dnes už človek asi ťažko odíde od lekára bez nejakej poruchy :D
Tak čo, nech si na to holka počká, to ju najlepšie naučí, ako sa (ne)správať:)

pasazierka

to nie je HPO, to je histrionske spravanie:-DDD
hysterka a citova vydieracka ako vysita.
Samozrejme, ze casom ju vsetci opustia a budu ju neznasat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Psychicky vydieram naj kamaratky??? - Fórum - ZDRAVIE.sk