Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo by ste kúpili k 60-im narodeninám svojej dobrej známej?

AdamKrt

Ked je zalozena hlavne na rodinu, tak by som urobil mozno toto.

Zobral ju k profesionalnemu fotografovi, nahodenu aj s rodinkou. Urobil by jej profi fotografie, ako do katalogu v roznom peknom prostredi.

Jednu fotku by som vybral, taku najkrajsiu, kde bude ona a cela jej blizka rodinka. Urobila by sa z toho fotka vo velkosti povedzme 80x100cm, potiahnuta sklom, alebo na nej glazura, s efektom olejomalby. Cele by to bolo zaramovane a hrube ako obraz.

K tomu by este dostala VYTLACENU fotoknihu s dalsimi fotkami. Knihu povedzme o velkosti formatu A3. Fotografovi by ste dali vsetky rodinne fotky a fotky z jej zivota. Urobila by sa kolaz, usporiadanie fotiek ako prierez jej zivotom.

Usporiadate pre nu oslavu, obraz bude prikryty nejakou peknou latkou. Urobite pohostenie, tortu, sviecky, dostane kyticu a pekne zabalenu fotoknihu, kde na konci budu rucne napisane venovania od rodiny v knihe. Ako posledna fotka v knihe bude prave obraz rodiny. Spolocne si pozriete celu knihu a ked dojde na zaver, kde na konci bude ta spominana najlepsia fotka, tak odhalite a darujete jej tento fotoobraz. Pripitok - sampanske.

Maoam

a prave preto, ze vzdy bola ona v uzadi, by aspon raz mala byt ona v popredi a tak by sa iste potesila velmi osobnemu darceku, kde by si ona mohla uzit (napr. ten wellness)

titina

VTomi no kyticu určite dostane a to ostatné porozmýšľam,ešte mám času dosť,preto som to sem hodila,aby som stihla ešte prečítať nápady...Vdaka.

VTomi

K tomu, aby na Teba a na Vás nezabudla ani po rokoch, netreba ani nejaký výnimočný darček. Priateľstvo, sympatia a láska sa dá vyjadriť aj prekrásnou kyticou, tá predsa hovorí za všetko. Hlavné je, aby na Teba spomínala vo svojom srdci...
Ale aj poukaz na wellnes pobyt s procedúrami môže tiež veľmi potešiť, alebo napr. aj nejaká 3D maketa podľa toho, v čom má záľubu.

titina

VTomi-no moja známa je založená na rodinu,síce chodia s manželom na dovolenky,ale za posledný čas veľa času venuje svojej maličkej vnučke a rodine.Je skromná,radšej zostáva v pozadí.(je lekárka aj jej muž má vysoku školu a tiež robí s ľudmi.Poznáme sa už dosť dávno,napriek vekovému rozdielu sa vieme porozprávaťo hocičom,ked sa stretneme.Moje deti ju zbožnuju,preto som si myslela,že ju prekvapíme nejakým vhodným darom.Za nápady dakujem.

VTomi

Najprv nám ale popíš tú Tvoju známu, že aké má záľuby, či napr. rada cestuje, alebo do akej miery je čiperná atď...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo by ste kúpili k 60-im narodeninám svojej dobrej známej? - Fórum - ZDRAVIE.sk