Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aknenormin-nepomohol

Príspevok v téme: aknenormin-nepomohol
Mimka

Dobrý deň, užívam aknenormin už tretí mesiac a neviem či som vadna alebo čo, ale mne to vôbec nemizne. Práve naopak. Stále sa mi robia boľavé vyrážky na líciach, spánkoch, brade ako keby som tie lieky ani nebrala a stále sa mi robia tie hlúpe hnusne jazvy...ja už neviem čo mám robiť, som z toho strašne smutná, vyzerám jak muchotrávka úplne...poradte mi čo mám robiť?:(

Mimka

Monii...som zvedavá ako budem chodiť pri mori bez makeupu,..ved to bude úplne príšerne:(...
pasazierka: vážim 49 a beriem 30mg na deň

Monii

tak jasne že jazvy budeš mať, pretože to akné máš hlboko v pokožke tak to narušilo tú najspodnejšiu časť .. aj ja mám jazvy, také dovnútra mi zostali na spánkoch a mám aj také do vonku, tie mám na čelusti a na brade a tam ešte po okolí trocha :D a tie červené flaky mám tiež, doktorka mi tiež vravela že to zmizne, je to o dačo menej červenšie ako bolo, ale som len 3 týždne bez tabletiek tak to je ešte skoro :) a v lete sa to ešte opáli, snád budeme pekné.. :)

Mimka

ja si to nechytám..proste jazvy sa mi robia samé od seba a sú strašne červené..vyzerá to otrasne:/...inak to sú jazvy?..lebo doktorka mi niečo také spomínala, že to nie sú jazvy...zmizlo ti aj to?:)

Monii

nebooj to sa robilo aj mne, na čele som mala takú krupicu len a ked som brala aknenormin tak som ho mala ako mínové pole.. :) neboj sa naozaj, len čakaj a nešprtaj si v tom ;)

Mimka

Monii, ja už normálne strácam nádej, že mi to pomôže, lebo sa mi robia aj tam, kde sa mi nikdy nerobili a boľavé ešte k tomu:(

Monii

asi máš hlboké cysty, pekne dalej papkaj tabletky a neboj, dočkáš sa a bude dobre, mne to tiež dlho trvalo kým sa mi pleť vyčistila.. pomôže a ty sa len pekne teš z toho, akú budeš mať krásnu pleť :)

Monii

asi máš hlboké cysty, pekne dalej papkaj tabletky a neboj, dočkáš sa a bude dobre, mne to tiež dlho trvalo kým sa mi pleť vyčistila.. pomôže a ty sa len pekne teš z toho, akú budeš mať krásnu pleť :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

aknenormin-nepomohol - Fórum - ZDRAVIE.sk