ovocie a zelenina - naraz

bingham

mira...ano ???...co ja viem tak ludia chovali zajace,sliepky,kravy,svine,kozy,ovce...,
kacice,husi....

myslim ze je to dost zvierat...a hadam ti nemusim pisat co s nimi robili :))

a to nieje len maso...ale aj mlieko vajcia...a pod...a to je tiez zivocisneho povodu...takze smola mira :))

- mira

Bingham, ak budeš pozorne čítať, zistáš, že ja prešľachtené a tropické ovocie neodporúčam, práve naopak. No a o tom množstve mäsa v strave obyčajných ľudí si môžeš pohovoriť so starými ľuďmi. Isto ho nemali toľko ako dnes z veľkochovov.

bingham

mira...hlavne ze nasi predkovia...boli na zivocisnej strave...ale v pohode :DD

mala by si si uvedomit...ze tesco s bananmi a inym exotickym ovocim neexistovalo... :))

whee_ee

Tiež viem, že by bolo lepšie nekombinovať, kvôli tráveniu (?) ... Ale veď uvidíš sama ako Tvoje telo zareaguje, pokiaľ sa budeš cítiť fajn, tak prečo nie :D Mne osobne by to však asi nechutilo :D

- mira

Je to dobrá metóda, pozrieť sa na stravu našich predkov, v praxi ale ťažšie uskutočniteľná. Pretože prenosy potravín na dlhé vzdialenosti sa začali už pred 200 rokmi. V tom období sa začalo obrusovať zrno a rozširovať rafinovaný cukor. A strava našich babičiek sa značne zdeformovala propagáciou živočíšnych produktov po II. sv. vojne, ruka v ruke so stúpajúcou spotrebou cukru a prešľachtením ovocia.
Možnosťou je prečítať si knihy o strave v stredoveku, tie čo som prečítala však boli poplatné cit. modelom z povojnového obdobia, resp. stravou šľachty, ktorá si mohla dovoliť stravovacie výstrelky a v dôsledku toho často degenerovala.
O strave jednoduchých a otužilých ľudí sa toho moc nedozvieme. Ich strava bola tak prostá, že to nebolo pre nikoho zaujímavé a v podstate každý ju poznal, takže sa o nej prakticky nepísalo.
Okrem toho neexistovali prebytky potravín a hlad bol častejší ako pocit nasýtenia.

balance

zaujimave nazory no medicinsky nepodlozene...
V dnesnej dobe niet studie ktora by dokazala ako sa stravovat. Preto pokladam za rozumne pozriet sa na stravu nasich predkov.... nie nasich rodicov ale tich co sa stravovali regionalne a sezonne pretoze ziadny obchod ani chladnicka neboli. Ti stravu nedelili.... a nerobili ani ine nezmysli zvane dieta. Clovek ma prijimat prirodzenu stravu, zohladnovat momentalny zdravotny stav a riadit sa instinktom, citlivymi mechanizmami ludskeho organizmu(nielen ludskeho) aby prezil. No dnesny clovek tuto schopnost straca lebo sa riadi reklamou a nechava si masirovat nazory institucii, ktorim ide len o profit.
Na zaver si neodpustim poznamku. Ludsky organizmus je schopny stiepit prirodzenu stravu v akejkolvek kombinacii, (s vynimkov vrodenych defektov, kt. je cca 2%)ak mu tuto moznost nedam, produjcia enzymov na to potrebnych sa zminimalizuje a ked si nahodou dam nieco co si ten kt. enzym vyzaduje mozem positit mierne tazkosti, po ktorych uz chudak clovek hlasi ze ma neznasanlivost ci intoleranciu potravy. A radsej to svojmu telu ulahci a potraviny vyluci.... Co je najvacsia chyba, bez stimulu produkcie enzymov, organy stracaju svoju schopnost plnej funkcnosti a to nepotrebuje nikto.

sasanka111

zaobera sa tym delena strava. podla nej su nespravne kombinacie taketo:

Kyslé ovocie (citrusové plody, ananás) + Sladké ovocie (banány, ďatle, figy, hrozienka, sušené ovocie)
Zelenina + Ovocie
Ovocie + Kyseliny (napríklad sa predávajú sušené slivky s kyselinou sorbovou, pozor na to)
Bielkoviny + Tuky
Škroby + Škroby (dva druhy obilnín a pod.)
Bielkoviny +Škroby
Bielkoviny + Bielkoviny

ohlalala

Jessi_1111
Tak vcera som sa o tom bavila s kamaratom a on ,ze to nie je najlepsia kombinacia , lebo sa nevstrebu vsetky vitaminy ,tak ako by mali .. nieco take povedal , pointa -ze by som to tak nemala jest.
Tiez na tom nevidim nic zle .
Ci ?