priatel-pochybnosti o vztahu

Príspevok v téme: priatel-pochybnosti o vztahu
betka

ahojte,byvame s priatelom asi pol roka chdime spolu siedmi rok,

vcera som isla k nasim doobeda a mamina chcela aby dosiel pozdriet(moc tam nechodi teda)ale on nie ze ide sa sprchovat a oddychovat, tak som mu povedala ze ked dojde pre mna ci uz nemoze ist hore na chvilku, napisal mi ze mam ist teda peso. ako keby ho chceli tyrat alebo co.

tak som prisla domov trochu nasrata, nemala som moc naladu, tak sa poobede zobral ze ide von ze nie som normalna a ze co sa tak debilne tvarim, to ma uz totalne nasralo. k nasim sa mu nechcelo a von uz hej.

ked ma niecim nastve takymto samozrejme ze sa netvarim priliz milo, ale este do mna bude rypat ci sa tak tvarim a nakoniec je vsetko moja chyba.

nedavno mal zase pokazene auto a oprava stala dost vela povedal ze si musel pozicat 50 eur od mami a do zalohy jej nechaô notebook. ale ked som chcela aby mi doniesol tasku spon povedal ze si pozicala sestra. ale uz som tomu neverila. potom povedal ze notebook mama nema, potom ze si ho mozno zobral otec, nakoniec zase povedal ze ho ma mama atd...ked som sa ho na to vypytovala tak este zo mna robil debila ze ho nepocuvam ani neviem co mi povedal..na druhy den vysvitlo ze ho dal kamaratovi za 120eur..

proste ma uz toto vsetko serie a neviem ci to este ma buducnost..ak ste si to precitali vsetko mozte sa k tomu nejako vyjarit, poradit alebo daco..
uz som z tohto vsetkeho znechutena

bingham

pasazierka...ale to ze ta baba to otoci o 180 stupnov...moze byt aj tym...ze sem na forum nepisala pravdu (to sa tu stava zenam pomerne casto :D)...len si chcela vyliat zlost...a potom si uvedomila...ze vlastne ona je ta truba...

to ale nemusi byt tento pripad samozrejme...

alibi

ked chodis s kokotom odid od neho. nesnaz sa ho ani zmenit ani pochopit neda sa to. cokolvek ine ako odchod je len predlzovanie agonie. myslim ze toto potvrdi kazda skusnejsia zena, ktora dementa uz mala.

betka

neboj temu nenecham zakapat ani sa nemienim nechat pretiahnut..:)
neviem ako mu mam vysvetlit vlastne co citim, neviem otvorene hovorit o svojich citoch, nikdy som to ani nerobila mozno aj v tom je chyba sice mu poviem co mi vadi ale neviem to poriadne rozobrat, som dost uzavrety clovek a aj citlivy...asi zla kombinacia..no co uz nejako to skusim:)
v piatok otvorime nejaku flasu mozno to pojde lahsie:)

pasazierka

"milujem" tuto schemu, ktora sa tu stale opakuje:
-chlap niecom naserie babu
-baba si vyleje srdce na internetovom fore, je nastvana a ukrivdena
-zucastneni na fore jej naznacia, ze chlap je debil a robi si z nej hlupaka
-baba otoci o 180 stupnov a zacne chlapa obhajovat
-napokon sama seba presvedci, ze vsak sa vlastne nic nestalo, ze "mal nervy" kvoli nejakym straaasne objektivnym okolnostiam
-tema sa este chvilu rozvija, ked sa snazia zucastneni babe otvorit oci
-cim viac sa snazia, tym viac dotycna svojho debila obhajuje
-nakoniec tema zakape a dotycna slecna sa necha dotycnym v noci vasnivo pretiahnut
-o mesiac ju dotycny naserie opat
-baba vezme notebook a....

betka

podla mna ani on sam nevie preco mi to robi..ale si myslim ze po siestych rokoch by mohol vediet ze ked nemam naladu tak nema prilievat olej do ohna a hovorit take veci