Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Verit mu este?

Príspevok v téme: Verit mu este?
ihumihu

Dobry den.

Chcela by som pocut triezvi nazor :)

Mam vztah uz 2 roky na dialku, je to komplikovane, ale lubime sa. Zo zaciatku som nebola prave naj pretoze som ho podviedla :( dozvedel sa to az o rok s mojho fb :( prave vtedy sme sa dohodli ze budeme spolu zit...takze to padlo, ale nejak tak mi odpustil, s kopec hadkami. Nucil ma ze zivot nieje len zabava..co som potrebovala..Prerusila som contact s kopec priatelmi a do decembra 2011 ma klamal kazdy mesiac ze pride, ale nikdy neprisiel a bal sa mi povedat pravdu, ze potrebuje sa vyrovnat s tou neverou... sme v kontakte akoby 24/7. Stretavali sme sa kazde 3 tyzdne. v decembri 2011 som sa rozhodla ze odidem do Anglicka za sestrou kde som do teraz. Myslela som ze ho pohne, ale problem je ze chodi do skoly, tak sme sa v januari dohodli ze ked ukonci skolu, pride za mnou, ale ja som uz na prasky s toho cakania, skola mu konci o dva mesiace a ja stale nemam pracu a uz mi prepina s rozmyslania ci pride alebo nie stale sa s nim hadam ci to mysli vazne hm..(a je to nemec, rozpravame sa len po anglicky, takze je tazke niekdy vysvetlit si veci) :( mozete mi niekto poradit prosim?
DAKUJEM

ihumihu

Bolo to na zaciatku prvy a posledny krat, zahodila som v podstate vsetko koli nemu aby mi zacal znova doverovat, povedal mi ze pride hned ako ukonci skolu a to JE o dva mesiace, hm ale uz mi toho vela povedal :( neviem ako sa mam v nom skutocne utvrdit, ze pride, skvele si rozumieme, ale moja dovera JE slaba...

brunetka_a

ale podviedla ho na začiatku a potom rok nič, a potom další rok nič, nesúdte ju zase čo spravila na začiatku..(teda ak si ho podviedla 1x a posledný vtedy) len neviem mám z toho chalana pocit ako keby sa vyhováeral na to že si ho podviedla...a neviem no či príjde...:(...

ked si ho 2 rok ynepoviedla a len na začiatku , zas tak nemá byť dovod prečo teraz sa chová ako chová..

ihumihu

Ak mam povedat pravdu,sama by som mu neodpustila, a teraz si ho vazim viac, JE to uzasny clovek, ale jeho klamstva mi ublizili tiez.

Leela333

No a čo aj keby si to už neurobila znova, ale urobila si to. Ako to tu tak sledujem, niektorí ľudia berú neveru veľmi ľahkovážne ak je to prešľap z ich strany. Ak by to spravil ten druhý, tak je už oheň na streche. Ja osobne by som sa cez to len tak nepreniesla..

fero11111

uz vydrz tie 2 mesiace a uvidis ked si vydrzala tolko ... moj nazor je ze aj keby tak ta uz proste nechce to uz ma v sebe muz ... skus sa poobzerat po inom viem pise sa to lahko ....

NZ

Ak ta skucone miloval tak ti odpustil . Niekedy je taksie povedat zbohom cloveku ktoreho milujes lebo vie ze strati to nacom mu skutocne zalezi. Skus mu dat este cas alebo sa snim cajstejsie stikaj a porozpravaj sa snim otom co kutebe citi a ci to bude ako inokedy .

BSN

Podla mňa za tebou už určite nepríde. Ak to má aspoň trochu v hlave v poriadku. Každý by sa na teba vysral po tom čo si mu spravila akurát asi nemá srdce ti to povedať.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Verit mu este? - Fórum - ZDRAVIE.sk