Nedôvera

Príspevok v téme: Nedôvera
Agnes999

Ahojte. Mala som priateľa, pred dvoma rokmi sme sa rozišli. Teda ja s ním a hlavný dôvod bol, že hoci mal už 36 rokov, nikdy nechcel založiť rodinu a mať deti. Inak sme nemali vyslovene zlý vzťah, občas sme sa pohádali ale to asi je tak všade. Po rozchode sme ostali priateľmi, hoci nie hneď, ale časom. Sem-tam sme si napísali na FB. On by sa chcel stále stretnúť kvôli sexu. No a teraz. Napísala mi jedna mne neznáma žena, vraj s ním má vzťah už 4 roky, to by znamenalo, že chodil pararelne s ňou i mnou. Docela ma to šokovalo, hoci bývalý mi je už teraz ukradnutý, ale preto, že som si nič nevšimla. Teda neviem, či mám tej žene veriť, mne sa totiž nezdá, žeby mi bol neverný v tom čase. Býval ďaleko, ale pomaly každý víkend sme sa stretávali. Predstavil ma aj svojim rodičom i kamarátom. Keď sme niekedy sedeli vedľa seba a pípla mu SMSka, kľudne vzal mobil a predo mnou si ju začal čítať. Pritom nemohol najskôr vedieť kto mu píše a čítal to vedľa mňa tak, že som mu do toho mohla kľudne kuknúť keby som chcela a prečítať si kto mu čo píše. Vždy pri mne zdvihol mobil. Hovorím to preto, že predtým som mala bývalého, ktorý pri mne mobily nebral, keď išiel písať SMSku zavrel sa do druhej izby a keď som tam došla, okamžite mobil schoval a tváril sa previnilo. Jasné, že sa neskôr prevalilo že ma podvádza. Ale tomuto som 100%ne verila. Ja viem, že vy nepoznáte ani mňa, ani jeho, ale rada by som si vypočula váš nestranný názor, je možné, že ma mohol podvádzať aj tak a nejak, neviem jak to tajiť? Teraz by mi to už samozrejme mohlo byť jedno aj keby ma podvádzal, je to dávno, ale mám hrôzu z toho, že ak by to bola pravda, že som si nič nevšimla. A že ma vlastne môže hocijaký chlap úplne bez problémov klamať a ja na nič nedôjdem. Mám teraz nový objav, má z prvého manželstva dcéru. Boli sme v saune a on sa bol každú chvíľu pozerať do skrinky na mobil, či mu niekto nepíše. Povedal mi, že jeho dcéra má kašeľ a preto chodí kontrolovať mobil, či mu nepíše bývalá kvôli tomu. Vtedy som to nijak neriešila. Ale jak mi napísala táto žena o bývalom, došla do mňa taká hrôza a nedôvera. A zrazu ma napadlo aj toto a začala som nad tým rozmýšľať. Na kašeľ sa predsa neumiera, u detí je normálne že majú relatívne často nejakú virózu, tak prečo každú chvíľu chodil pozerať mobil? Bojím sa, že sa zo mňa stane paranoidná ženská, ale ja už mám fakt dosť zlých skúseností s chlapmi a teraz ma možno sklamal aj ten, komu som vtedy 100%-ne verila. Je samozrejme možné, žeby si to tá ženská vymyslela, ale prečo by to robila? Mňa nepozná, nemá dôvod sa mi mstiť a ak sa chce mstiť jemu tak tým, že bude písať jeho bývalej sa mu nijak nepomstí.