Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liposukcia? Lymfodrenáž?

Príspevok v téme: Liposukcia? Lymfodrenáž?
6ludka6

Potrebujem poradiť ohľadne účinnosti tychto dvoch alternatív.
Potrebujem odburať tuk zo stehien a zo zadku, sú to moje kritické miesta.
Je to moja asi už posledná možnosť, čo sa týka uhladenia a zúženia týchto partií.
Cvičím, stravujem sa zdravo, moja konfekčná veľkosť od pasa hore je "S" a od pasa nadol je to "M-L". Je to hrozný pomer. Tuk sa mi uklada IBA tam a už ma to stálo množstvo trápeni, hlavne v lete.
Preto som sa rozhodla pre tieto dve možnosti, len si neviem vybrať, rada by som si prečítala vase nazory a hlavne osobné skusenosti. Tiež ktorá z možnosti je účinnejšia a dlhodobejšia, samozrejme v cvičení neprestanem (Spinning, korčulovanie).
ďakujem za každu radu.

balance

Pre žiadanú redukciu je viacero možnosti. V prvom rade si treba spraviť analýzu tela, ktorá o zložení tela a podielu tukov povie viac.
Lymfodrenaz je vhodná a telu -lymfatickému systému prospešná no veľký žiadaný efekt redukcie tukov neprinesie. Nahromadene tuky nechať odsať, je z hľadiska zdravotného spojene s viacerými rizikami: jeden z nich je následne zvýšené riziko Diabetu. Zlikvidujete si tak možnosť tela robiť si rezervu. O tomto riziku upútavky ako sa ľahko zbaviť tuku nehovoria. Skúste úpravu jedálnička spojeného s detxikaciou- prekyslene telo odbúrava tuk len veľmi ťažko a niekedy je cvičenie skôr kontraproduktívne v súvislosti s cieľom. Prajem veľa úspechov...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liposukcia? Lymfodrenáž? - Fórum - ZDRAVIE.sk