Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Filozofická otázka

andyii

Podla mna sa tvrdenie vsetko je mozne dá vyvratit tvrdením, že všetko je relatívne. Ak ti chýba nejaký človek, ktorého si ani nevidela, je tu dosť možné, že si si ho zidealizovala.
Ak dotyčného stretneš v realite, môžeš zistiť, že má síce rovnaké myšlienky, ale možno ich povie iným spôsobom, ako si myslíš. Možno je celý iný ako si myslíš. - Takže nakoniec by si sa stretla s "trošku cudzím" človekom(nemýliť si to s pojmom "trošku" cudzí človek :)
Inak ako tu bolo spomínané, závislosť môže byť od čohokoľvek. Aj od nereálnych vecí :)

kafe

ano, môžeš niekomu chýbať. Písomný kontakt je niečo také ako stretávanie sa vašich myšlienok. Je to lepšie ako sa v myšlienkach rozprávať sám so sebou. A ak je človek sám/nemá čo robiť/sa s kým baviť, tak si zvykne "byť s niekym" aj týmto spôsobom. Aspoň na úrovni myšlienok.

lost

jasne ze hej, staci si toho dotycneho zidealizovat a po case moze "chybat"

ja som napriklad nikdy nemal ferrari, ale chyba mi :P a to som si so ziadnym ani nepisal :)

weruška2013

dá sa to mam s tým skúsenosti... ale čiastočne tiež súhlasím s tým že je to možno ozaj vyjadrenie pocitu chcem sa s tebou stretnúť.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Filozofická otázka - Fórum - ZDRAVIE.sk