Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aký krém používať na tvár?

žanka

Chcela by som sa Vás spýtať na moje hnustné vyrašky neviem si nimi pomoct mam ich iba na cele a neviem aky krem alebo masky mam pouzivat nato aby mi tie vyrazky zmyzli prosim vas pomozte mi

lilekk

maju ho vo fann parfumerii...ale isto aj marrionaud...normalne tam chod a vypytaj si nech ti "nacapuju" do teglika nebudes predsa kupovat macku vo vreci musis skusit co ti sadne :) inak velmi dobre hydratacne kremy ma aj bioderma v lekarni ju kupis...

mne sa nerobia z make upu vyrazky praveze naopak ak sa vyhadzaem napr pred mensturaciu tak ten makeup mi to pekne zakryje a akoby vysusi takze je to ok :) pouzivam lancom tenit idol ultra, vydrzi 24 hod overene ;)

lilekk

v tvojom veku (inak som rovnako stara) ked este nemame vrasky, treba hlavne hydratovat, hydratovat a hydratovat, dobre odlicovat a pouzivat ochranny faktor :)

ja teraz pouzivam od biotherm hydratacny gel celkom som spokojna, cez den pouzivam make up od lancome s ochrannym faktorom, a odlicujem sa miceralnou vodou od biodermy :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aký krém používať na tvár? - Fórum - ZDRAVIE.sk