Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zapareniny na stehnách a v okoli penisu

Príspevok v téme: Zapareniny na stehnách a v okoli penisu
Krucifix

Ahojte, mám tu taký problém..hrávam futbal a mám už cca 2 mesiace zaparené stehná z vnútornej strany. Veľmi červená a podráždená pokožka. Neskôr mi to prešlo aj do okolia penisu a semenníkov. Dosť to svrbí a tak si to občas doškriabem a mám to červené ešte viac. Chcem sa spýtať, čo si mám na to dať, alebo čo mám robiť..Ďakujem za vaše rady

Mayka

Zapareniny pri penise, to je normalny jav :) Tak ako bolo spomenute bepanthen ;) je na zapareniny pouziva sa hlavne pre male deti ktore nosia plienky ;) Bepanthen pomoze :)

Mayka

Zapareniny pri penise, to je normalny jav :) Tak ako bolo spomenute bepanthen ;) je na zapareniny pouziva sa hlavne pre male deti ktore nosia plienky ;) Bepanthen pomoze :)

sharald

pred zápasom, tréningom repíkovú masť a po sprche ľubovníkový olej. prešiel som tým a v pohode poradím na sharald@azet.sk

Lili007 - Maria S.

Urcite by som Vam odporucila bavlnene spodne pradlo a pokial mozno aj sportove nohavice z bavlny. Absolutna hygiena a pokial mozno "vetranie" inkriminovanych miest ak to ide.
Na ulavu ale i v buducnosti prevenciu pouzivajte Bepanthen krem napriklad. Je velmi ucinny na predchadzanie zapareninam u deti ale pouzivame ho i my zeny so silnejsimi stehnami:-)))

lastom

nas maly krpec mal tento isty problem a dost mu pomohol krem z lekarne Dr. max s bepanthenolom. Treba vyskusat, na kazdeho plati nieco ine.

Jakub2345

ricccko ake antibiotika ti tam nabuchali? mam tiez teraz taky problem svrbenie a zacervenanie ale robim v gastre a najblizsi volny termin mam o tyzden kupil som sudocrem aj bepanthenol aj na exem a svrbenie dneska idem to skusit nahodit uvidim co to povie ....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.