Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nezodpovedny manzel

Príspevok v téme: Nezodpovedny manzel
camerka

Ani neviem, ako mam zacat. S manzelom sme rok svoji, ale uz dalej nevladzem. Je strasne labilny, kazdy sebemensi stres riesi tak, ze odide z domu a spijava sa v krcme. Opity potom prespava po pivniciach, alebo v aute, za jazdu pod vplyvom alkoholu ma uz podmienku a 300 hodin verejnoprospesnych prac, nachytali ho takto trikrat...Ked ma krizu, nechodi ani do prace, preto ho uz vyhodili, od juna mi nedal ani cent, vsetko taham ja. Uz ani neviem, kedy bude ako reagovat. Z pociatku sa flakal po nociach len po hadke, teraz uz chodi nepredvidatelne, rano sa krasne rozlucime s tym, ze ide do prace, ale uz sa nevrati a pride az o dva dni, praca to ani nie je len brigada na pile nedaleko...Vzal mi do zalozne sperky, ja mam svoj ucet chraneny,tak prepija peniaze takto...Nepomaha dohovaranie, vzdy slubi, ze uz sa zmeni, ale neprejdu ani tri dni a zas sa to opakuje, do tyzdna je opity najmenej dvakrat a to na mol. Uz som ho vyhodila z domu, kupila som mu aj listok k rodicom, ale nesiel nikam a opity sa mi zas vratil, robil randal, hanbim sa kvoli detom susedov, tak vzdy otvorim. Ked je opity je velmi agresivny, rozbija nabytok, elektroniku, aj mna neraz udrel. Byvame v podnajme, kde mame prechodny pobyt, byt je mojej tety, ako mam postupovat, ked ho chcem vyhodit? Ma vobec clovek s takym spravanim sancu na zmenu? strasne mi klmae, ma vsade dlhy, popiera to, klame vo vsetkom, kde ide, kde bol, ze si robi kurz, akoze na ten kurz ide,ale v skutocnosti sedi v parku a pije , potom sa vecer vrati opity....prosim poradte mi, uz nevladzem.

winki

policiu si na neho už poslala? ak nie tka to urob....pomoct to mozno nemoze ale aspon budes mat dokazy v prípade rozvodu. Jeho posli dobrovolne nasilu na liecenie a ty si nájde nové bývanie o ktorom on nebude vediet. Co si chcela máš...teraz musíš zaťat zuby a urobit vsetko na napravu.

muc

on je aky je. to nezmenis.
le otazne je, preco si sa za takehoto cloveka vydavala????
zrejme sa ti jeho moresy pacili, takze nechapem preco sa teraz stazujes? slobodne si sa pre neho rozhodla, tak je to na tebe co dalej...

dana660xz

camerka zo skusenosti viem, ze takyto clovek sa nezmeni. utekaj prec od neho, daj ziadost o rozvod, teta nech mu zrusi prechodne bydlisko, vymenit zamky a hotovo. to vies aka buducnost ta caka? lepsie to nebude!

flegma

och, dalsia, ktora si naivne mysli, ze chlapa moze zmenit...kedy to uz zenske pochopite, ze sa to neda?!
utekaj od neho co najskor, na co este cakas....ale to vies aj sama...

trojka333

camerka - rok svoji??? práve preto, že je to ešte iba rok tak s ním skon čím skôr, právne ti poradiť neviem, ale ak by prišli do toho deti, je to oveľa zložitejšie, nezmení sa - takého mám doma a rozvádzam sa a neľutujem a to mám aj deti...radšej sama ako s takým

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nezodpovedny manzel - Fórum - ZDRAVIE.sk