Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

HAK - Yadine - skúsenosti

kikuska789

Ahojte brala som chvilku jadine a potom mi to doktorka zmenila na Maitalon davnejsie sa to cenovo oplatilo a je to to iste ako jadine.. Musim povedat ze mam s drospirenonom velmi dobru skusenost, bala som sa ze pri antikoncepcii priberiem..Doktorka mi odporucila tieto tabletky.. Vdaka nim som schudla 2 kilka pretoze nezadrziava vodu v tele a zvacsili sa mi prsia takze sa z toho velmi tesim... Nedam na maialon dopustit :)

smart_cat

yadine som brala cca 2 roky. A vsetko bolo super, ziadne priberanie, ziadne menstruacne bolesti, krasna plet aj vlasy. Ked som ju vsak vysadila, moje telo sa nevedelo spamatat... som rok po vysadeni a stale to este nie je ono :( antika je pohodlne riesenie, ale nie dobre...

DzanaFX

Brunetka, to je jedno ktoré špinstvo si dávaš do tela...Mne chceli an hormóny dať antikoncepciu a "chválabohu" mám zlé pečeňové a aha zrazu sa našlo aj nehormonálne liečivo :-)...Antikoncepcia, či je to jadine či diane či yasmine aj tak tam máš vždy to isté a ničí Ti to pečeň...fuj

brunetka_a

mne o tom všetko pvoedal gynekolog ,a podla toho mi vyberal, sa ma pýtal na choroby aké mám, potom moja rodina

povedal mi že zráža krv
- že spoosbuje infarkt ked táto krv sa zrazí

povedal mi všetky + aj -

a to mal by urobiť každý gyenkolog, kým vám neičo ako HAk predpíše , lebo to vám zmení cele telo to neni len niečo čo si možete hociako dať :))

ptoom už rozmýšlajte či máte dobrých gynekologov :))

brunetka_a

DzanaFX - tak v tom tvojom príspevku som nešnašla konkretne YADINe..

-ale to viem že zráža krv , to bola 1. otázka mojho gynekologa či v rodine su takéto problémy, povedala osm ne, keby bola dal by mi inu..takže to potom už bud ludia povedali že ne a nevedeli že to možu mať (zrážať krv) alebo je to chyba gynekologa že sa neopýtal...

berem ju už týžden a strašne ma prsia začali boleť , mám pocit na dokyyt že su plnšie, može byť,alebo su to len tie prvé syndromy

- u mna zatial ju znášam dobre :) ani hlava , 1 x grcala ale nemuselo to byť ztoho mohlo byť aj z jedla inač uplne v pohode :))

asi fakt na každého hak posobi inač :)

Annie.S

to bola moja 4. v poradí za 5 mesiacov, a len mi ublížila. vracala som skoro každú noc a ak nie, tak ma " len " napínalo na vracanie..

jankaaaaaaaaa

riadny blud. tato hak je bezne dostupna vsade vo svete. a ze 170 ludi odskodnili? viete kolko ludi ma cela amerika?? a v amerike mozete zalovat hocikoho za hocico a vysudit mozte cokolvek
tie veci o zrazanlivosti krvi su popisane v kazdom jednom letaku a zena, ktora sa rozhodne brat akukolvek hak si musi byt vedoma rizika. to je normalne
a neviem co tam splieta ten gynekolog s pecenovymi testami.. neviem co to ma spolocne s mozgovou prihodou. ta stranka sama o sebe je riadna volovina a styl ich pisania a fakty su poduroven

elinkaaa

ja ho berem uz viac ako pol roka a v pohode ......ani som nepribrala ani sa mi prsia nezvacsili .....ja to naozaj na kazdom ....lebo Y je moja 4 hak ....predchadzajuce tri mi robili hrozne zle ....

kitsi

Yadine beriem 4 mesiace. prvy mesiac bol dost divoky, mimomenstruacne krvacanie na dennom poriadku, velka bolest a citlivost prsnikov. avsak takmer uplne vyriesila moje problemy s velmi bolestivou menstruaciou a problematickou pletou. yadine nezadrziava vodu v tele takze by sa nemalo z nej pribrat, ale chut do jedla sa mi zvysila riadne takze priberanie ako take je relativne. osobne mi najviac vadi, co mi tato HAK robi so psychikou. kvoli tomu beriem teraz posledny blister. avsak u kazdeho to moze byt ine....

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

HAK - Yadine - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk