HAK - Yadine - skúsenosti

kitsi

Yadine beriem 4 mesiace. prvy mesiac bol dost divoky, mimomenstruacne krvacanie na dennom poriadku, velka bolest a citlivost prsnikov. avsak takmer uplne vyriesila moje problemy s velmi bolestivou menstruaciou a problematickou pletou. yadine nezadrziava vodu v tele takze by sa nemalo z nej pribrat, ale chut do jedla sa mi zvysila riadne takze priberanie ako take je relativne. osobne mi najviac vadi, co mi tato HAK robi so psychikou. kvoli tomu beriem teraz posledny blister. avsak u kazdeho to moze byt ine....

psyllium

Inak o Yadine je tu uz vytvorenych velmi vela tem, cize nieje potreba zakladat nove, len si hod Yadine do vyhladavaca

psyllium

To je velmi individualne, ja som ju brala vyse polroka, upravilo sa mi akne, iked nie uplne, a taktiez som zacala mat pravidelnu menstruaciu-kratku a bezbolestnu....Inak som nemala ziadne ine vedlajsie ucinky, prsia sa mi nezvacsili, vykyvy nalad som nemala, pribrat som nepribrala-iked na zaciatku som mala dost pazrave obdobie.. Vlaste teraz som si spomenula ze pocas brania Yadine som mala nehorazne vaginalne mykozy...ale vravim ono to je individualne, kazdy organizmus je iny