Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ako zacat mat rad zivot

Príspevok v téme: ako zacat mat rad zivot
hop

ahojte, mam problem :)

nadpis temy hovori asi za vsetko. citim sa velmi zmatene, mam pocit ze stale na nieco cakam, no fakt netusim na co. neviem ako zacat mat rad sam seba, co je si myslim zaklad vsetkeho. a v tomto som naozaj strateny. ako vidiet zmysel vo vzdelani. stale mam pocit ze sa neustale pozeram na inych a porovnavam sa s nimi. obcas mam pocit ze som vadny :D nemam priatelov, to ma stve uplne najviac. mam pocit ze nemam prakticky nic.

znie to mozno totalne zmatene, no dufam ze sa najdu nejake podnetne komenty

emča

hop, všetka Ti česť, takých ako Ty je málo, ktorý by sa aj rozdali....bohužiaľ. Je pravdou, že sebedký, necitlivý a samolúbi ľudia sa netrápia ako my citlivejší a vnímavejší.... a tých sebcov mám okolo seba aj v rodine dosť, nemôžem ich ani cítiť, chce sa mi z nich grcať....

hop

pravdu mas amanda.
je to fakt tazko, bud rada ze mas priatelov. stale mas s kym byt a na koho sa obratit :) mne chyba toto vsetko a uplne ma to demotivuje

amanda23

aj s tym vzdelanim mas pravdu, naco ma clovek studovat, aby ziskal lepsi pracu, kde aj tak vyhravaju pokrytci a ritolezi , workoholici a vladne tam napatie a stres a spravodlivosti sa clovek nedovola? a ti poctivci, ktori chcu chcu v klude robit svoju robotu najlepsie ako vedia a v pohode maju stale podrazane nohy? presne ako v mojej praci, pri krize vyrazili vsetkych, co cosi robili a boli ferovi , pripadne sami odisli, lebo nezniesli ten tlak a donasacov, co sa len zasivali a ich robotu dorabal ktosi iny , neprinasali nove napady, si tam nechali.. Zazila som.. Neboj sa, priatelov si najdes, ja som bola celu pubertu osamela a myslela som, ze uz nenajdem spriaznenu dusu, ale ked sa troska otvoris, oni si ta najdu:D Najhorsie, ze ja aj priatelov mam vela, ale posledne obdobie nemam na nikoho naladu, ked sa necitim dobre, najradsej som sama.

amanda23

smutne je, ze zli a sebecki ludia bezocivci netrpia takto a my citli co vsetko okolo seba vnimame a nasavame aj to zle nato doplacame, tiez sa snazim kazdemu pomoct ako viem, obetovat sa, ubija ma ludska hlupost a zloba, ako sa ludia voci sebe chovaju, ake maju plytke hodnoty...ako len zosilniet, ako na sebe zapracovat, ked ani pozitivne knihy mudre nezaberaju...to fakt len tie lieky mam zacat brat?

hop

amanda,

popisane pocity zazivam aj ja. pomaly presne to iste. vsetko beriem prilis vazne a neviem ako to zmenit. obcas by som chcel byt sebecky. zial ja som taky, ze by som pre niekoho urobil prve posledne, no takto rozmyslat asi dobre nie je

amanda23

veru ako pise winki, je to o tej sebelaske, ked som bola so sebou spokojna, bola som aj so svojim zivotom, hoc som mala obdobie, ze som bola bez partnera, prace, aj penazi, hovorila som si , ze vsetko sa vyriesi, teraz mam vsetko k zivotu co potrebujem, netuzim po hmotnych majetkoch, ale stale som nespokojna, nervozna, depresivna, uzkostliva a neviem preco, citim sa vnutorne rozhadzana a nerozumiem sama sebe a tym blbym pocitom, je to tazke...vsimli ste si, ze "narciskovia" ludkovia ktori sa maju prehnane radi, su sebecki a citia sa viac ako ini taketo problemy nemaju? Je to smutne, je to dost aj o tej citlivosti cloveka.

-vt-

Nájdi si niečo, čo by Ťa mohlo motivovať. Naplánuj si nejaký cieľ, či už jednoduchý alebo problematický a pusti sa do realizácie.

hop

pisal som ze s tym mam problem. uplne vsetko sa odvija od toho, ako sa ma clovek rad. no toto ma nikto nikdy nenaucil

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ako zacat mat rad zivot - Fórum - ZDRAVIE.sk