Kedy je vhodny cas na spolocne byvanie?

Príspevok v téme: Kedy je vhodny cas na spolocne byvanie?
mysicka11

Mam komplikovanu situaciu a toto leto si budem musiet zhanat byvanie.S partnerom sme spolu 8mesiacov, ked som mu povedala, ze by som asi isla byvat do podnajmu so segrankou, div sa neurazil, ze preco nie s nim.Ale sam od seba to nenavrhol, jedine o com sa rozpravame je nas vysnivany domcek, na ktory vsak budeme mat az tak o 5 rokov.A co dovtedy? Ja uz musim zacat pomaly hladat v inzeratoch.Vcera som sa s nim o tom chcela porozpravat, ale on povedal, ze chce so mnou byvat a vsetko ukaze cas.Ale ja porebujem vediet uz teraz, ci chce a ako to planuje, lebo on stale byva u rodicov.Vcera nadskrtol nieco v zmysle, ze by sme mohli unho, ale priamo nepovedal nic.Ja som povedala, ze budem byvat u cudzich v podnajme a on na to, ze ja cudzi nie som.Preco sa nedokaze normalne porozpravat? Ja zacinam mat pocit, ze spoliehat sa nanho az tak nemozem...

User_37597

hop ak si myslis ze je dobre hned na zaciatku kazit to pekne tym ze zistovat vsetky tie nedostatky partnera/ky tak prosim.tato vec zabila 3x mojej sestre vztah.ale celkovo to vidim z mojho okolia.

brunetka_a

tak po1. by som sa ho narovinu spýtala čo chce. a bez odpovedi by som mu pokoj nedala...

spýtaj sa ho na rovinu či plánuje niečo stebou ? ak hej najprv by som odporučila možno bývanie niekde nezávezne možno u tých rodičov,alebo aj sami,ale niaky podnájom. aby ste vedeli či vám to klape aj spolu. určite sa neviažte hypotéékov a kupou niečoho....ste spolu krátko na to aby ste vedeli čo bude a tak...

takže sa ho spýtaj a vysvetli mu čo chceš a že to suri , nech sa vyjadri či spolu sami, či u neho,alebo u sesterky...

treba o všetkom rozprávať, rozprávať, rozrpávať a bez odpovedi stále dookola..a ked sa nevie rozhodnuť, tak jedine sa sama rozhodnuť ísť niekam, to potom asi nebude moc fajn chalan..:))

držím palce, nech to spolu vydrží :)

User_37597

myslim ze si to spravne riesila tym ze si mu povedala ze ides zo sestrou do podnajmu mozno.
podla mna je moc skoro na to byvat s nim..ste spolu kratko.ja by som to osobne neriskovala.este sa stale len spoznavate.podla mna sa skor spoliehaj na plan A a teda byvanie so sestrou.