Rýchla vajíčková diéta

Nephilim

každá diéta má jojo efekt, ak nie je vykonávaná pod dozorom lekára alebo výživového poradcu...a tá rýchla je ešte horšia..
kočky na toto ste mali myslieť skôr, ako ste zistili, že ste nejaké rozkysnuté...:-)

vretenica

bude ti pachnut z huby - to je iste
nikdy by som nestavala dietu na zivocisnych vyrobkoch to je maximalne chore

ladyA

ahojte,
ja som schudla za 8 týždnov 20 kg.. takže si nemyslim, ze je toto celkom dobra dieta.... a to som pravidelne cvičila a jedla veľmi málicko, skoro nic.... bez jojo efektu po dvoch rokoch vazim stale tolko ako po diete...

RNG

Nuz ked si tu dietu prepocitas kaloricky, jedna sa vlastne o nizkokaloricku dietu, skoro hladovku, co sa tyka kalorickeho prijmu. Ale zrazit denne vyse pol kila(podla udajov az 0.7 kg) s nou definitivne nemozes, pol kila tuku je 4500 kalorii a tato dieta vyzera tak asi na 1000 kaloriovu, tj chybas ti len 1000 kalorii do normalnej stravy, maz 1500 a nie 4500.
Nuz samozrejme voda sa da zhodit, aj svalstvo stratit,, ale to nie je uloha diet na schudnutie, tj odtucnenie.
A naviac dehydratacia je skodliva a len docasna, trva len dovtedy, pokial sa poriadne nenapijes.

Niekto tu zrejme nevie ratat.

Mishellla

Ahoj,

urcite do nej nechod, je nebezpecna. 15 kg za tri tyzdne je do neba volajuca hlupost! Aj ked sa ti to podari, tak to velice rychlo naberies naspat. Neriskuj so sebou samou.

Radsej si daj niektoru zo sice o trochu dlhsich, ale zarucene efektivnych a odskusanych diet.

Klikni si na -odkaz odstránený- a precitaj si nieco o Dukanovej diete alebo 90 dnovej diete - dvoch dnesnych lidrov medzi dietami, ktore zarucene a overene funguju.

Urcite ti to pomoze viac ako nejake braky z topshopu, ver mi.

Misa

elinkaaa

za dva mesiace zdravou stravou a cvicenim som dala 8kg ....myslim ze 15kg za 15dni je len blbost nad tym uvazovat .....