vestenie

J111

Ak niekto dokaze u cloveka vyvolat placebo efekt, tak je aj tak frajer, lebo to nedokaze kazdy. B. ty si myslis, ze to dokazes? Ludia ti nebudu platit, ked uvidia, ze sa prd stalo, mozno raz, ale druhykrat ti na to nikto neskoci.
Vsak uzdravuj trebars v mene Jezisa Krista:D Pise sa to v Pisme, akurat to vobec nefunguje, v praxi.

J111

Este dobre, ze jestvuje placebo efekt. Ale je fakt, ze ten pan, co mi odrobil, na tom dobre zaraba. Jednym povedal, ze mali v sebe ducha:DDD A oni mu vycalovali sedemdesiat eur:DDD

2481036634

...nie, nemyslim to vazne:D poviem ti to inak...ja som racionalny clovek,fakt, a mam rada veci, ktore maju logiku...to je vsetko pekne, kym sa mas dobre, kym je tvoj zivot fajn, kym si spokojny relativne, ale ked sa zrazu ocitnes v situacii, ked nemas vychodiska, ked ti to racio nepomaha, ale ty sa v tom topis, ked nieje nic/ nikto kto by ti pomohol a ked si na vsetko sam, (ak si to nevies predstavit, bud rad)hladas cokolvek, co by ti aspon na chvilu pomohlo...ver mi, chapem ludi, co na to pristupia...topiaci sa aj slamky chyta...ver mi...

bingham

ach...keby bolo 18 storocie..tak pochopim :)

ale takto...to hadam nemyslis vazne...clovek si je z velkej casti sam zodpovedny za svoj zivot...a ziadna vestica ti nemoze tvrdit ze tak nieco bude alebo nie...alebo moze byt :)

a potom si zoberie 20euri...

ako to fakt nemusis velmi rozmyslat aby si zistila ze o co tu ide :))

inak uz som davnejsie rozmyslal ze taketo nieco skusim...akoze liecitelstvo alebo pod...vidim ze ludia nato skacu... a da sa na tom celkom slusne zarobit :)

2481036634

psychika hra ulohu, to urcite, ale ...ak ma niekto zoci, ak to poznate, mne to odrabanie uz parkrat pomohlo, a nemozem povedat ze by som tomu nejak velmi verila...tu pravda neexistuje