Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mastná pleť?

lolaa99

ja mam tiez 16r. a mastnu plet, a pouzivam Biodermu Sebium H2O aj Biodermu Sensibio H2O ( ale to len na oci,odlicovanie) , ked som v sprche tak si tvar prejdem s mydlom - detskym .
Krem na noc mam od koznej - skinoren , a na den zineryt . ale vlastne cez den pouzivam make up ( clinique , ysl ) .. alebo niekedy namiesto biodermy pouzivam Eucerin Dermo Purifer

lavanda

ja používam aj "odmasťovacie" obrúsky (objednala som si ich z elfkozmetika.sk) a sú super. Tiež mám veľmi mastnú pleť a s týmto obrúskom sa poutieram, poprípade si ho len tak pootláčam na tvári.

nellcaa.

ja si myslím, že základom je používať pleťovú vodu na zmiešanú až mastnú pleť, s ktorou si pleť vyčistíš ráno aj večer, môžeš si ju dočistiť aj gélom alebo penou určenou na čistenie mastnej pleti a na noc použiješ nočný krém taktiež na pleť s akné. tieto prípravky pomáhajú, ale zvyknú pleť vysušovať, takže si sem tam nanes na pleť aj hydratačný krém. make-up by si mala používať taký, ktorý neobsahuje olej a púder, ktorý zmatňuje. ja používam stay matte od rimmel-u a som s ním spokojná.:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mastná pleť? - Fórum - ZDRAVIE.sk