Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetci nezamestnaný:-)

Príspevok v téme: Všetci nezamestnaný:-)
bebedobreran

Ahojte všetci, ktorí márne hladáte prácu. Je to hrozné, len tak nič nerobiť. A navyše byť bez penazí:-(

Zaujímalo by ma, ako vy riešite momentálnu pauzu v prítoku penazí:D
A ešte viac to, ako trávite svoj volný čas, ked nemáte žiadnu prácu. Máte nejaké koníčky, čo rozvíjate?? Alebo sa učíte cudzí jazyk??

Alebo Vám len tak od rána do večera beží telka a vy kukáte do blba??

Velmi by ma okrem iných zaujímali aj názory absolventov, tak do 25 rokov.
Kedže hovorím aj za seba, pretože sama som tri roky po škole.. a práce stále nikde.
Dakujem:-)

soffa

boze 3 roky bez prace,??ja po pol roku(moja najdlhsia nezamestnanost )som myslela ze sa zblaznim.to z coho zijete??/ja som odisla zo Slovenska bo tu sa nedalo,nelutujem,zivot ma otukal;-)ale ta bezradnost,no neviem,preco neriestite nezamestnanost odchodom zo Slovenska??nehovorim v zahranici to uz nie je to co byvalo ale vzdy sa da.a hlavne mate znamych,peniaze,spoznate vela novych veci a co tu na Slovensku???bida;-(no neviem neviem ako mozete zit bez penazi,ci uz si idete kupit zakladne potraviny(to na co mam chut)alebo drogeriu,sem tam nieco na seba...to vas fakt zivia rodicia???teraz to nemyslim zle ani ako vysmech,ale tych co tu nic nedrzi treba vyskusat svet....ved vzdy sa mozete vratit domou,o nic nepridete,...

ATIDE/ESMERA

A ja som 4 roky po VŠ, a som prakticky nezamestnaná, tiež som sa z toho išla zblázniť, teraz to už znášam lepšie, ajsné, že boli aj depky a tak, ale človek to nejako musí rpekonať, a akú školu si robila, ak sa smiem opýtať?

marushik

Jeej, ďakujem za skorú odpoveď :)
Áno, ja mám výšku. Skončila som psycholu a tak premýšľam, že rozpošlem drzo maily každému psychológovi v okolí, či by nebolo možné u ňho spraviŤ si tú prax. Alebo či by nebol ochotný ma zobraŤ do praxe..alebo neviem už ako to sformulujem, doprkinka (?)...teda, pokiaľ vravíš, že je to v pohodičke takto :)

bebedobreran

marushik - ak máš niečo vybrane, kludne skontaktuj, ja som mala už absolventsku, a viem, že sa da aj sama íst spýtat, kamarat takto bol a zobrali ho do jedneho obchodu s PC.

kludne ved oni ak nebudu chciet, tak nič sa nedeje:-)

A ty máš výšku ak sa možem spýtať???
Ak hej, akú?

marushik

Ahojte, ja mam 24, som rok po škole a som doma...
Akurát sa však musím priznať, že po odoslaní x-žiadostí už asi mesiac nečinne prežívam zo dňa na deň a akosi som to vzdala. Dnes ma ale začala mátať otázka absolventskej praxe. Bohužiaľ áno, ešte som si neskúsila absolventskú predtým hľadať a mám asi dosť primitívnu otázku, no budem vám veľmi vďačná za užitočné odpovede. Teda. Pokiaľ som si našla človeka, poprípade organizáciu v ktorej by som možno chcela robiť, ako sa mám s nimi skontaktovať. Teda, či je možné len tak napísať mail a informačne sa opýtať, či berú ľudí na absolvetskú prax? Alebo je to blbosť? Poraďte. Totiž, či to nie je trošku blbé len tak rozposlať mail, či by vôbec mali záujem, predtým, ako by som tam šla osobne...dík.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Všetci nezamestnaný:-) - Fórum - ZDRAVIE.sk