Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

PALETTE BLOND FARBY

Príspevok v téme: PALETTE BLOND FARBY
nellcaa.

Ahojte, prosím vás, potrebovala by som poradiť ohľadom týchto farieb, pretože som počula názory, že tieto farby sú nekvalitné a veľmi ničia vlasy a na druhej strane som počula názory, že sú to najlepšie blond farby, aké sú/ samozrejme z tých z drogérie/ a že blond je po nich najkrajšia. tak aký máte názor vy?:)

magnetka

Ja som raz videla vysledok Palette farby s nazvom Polarne striebro-oranzovozlta hriva so "srackovymi" odleskami.. katastrofa!
Povodne vlasy boli spinavy blond.

kajushaaa

Ja mám tiež vďaka palette super blond farbu (v skutočnosti mám svoje stredne-hnedé) ale také sú zničené že to nestojí za to :) keby si nedám raz kondicionér tak by som mala krepovité tvrdé vlasy..fuj! takže prejdem asi naspäť na hnedo.. tých 7 mesiacov som mala aspoň môj od malička vytúžený blond :)

ajajja

V oboch veciach si počula dobre :) Ja som vyskúšala už veľa blond farieb. Začínala som s palettkami, mala som kráááásne blonďavé bledučké vlasy. Lenže už pri zmývaní farby som cítila, že mám vlasy brutálne vysušené, total ako slama. Napriek tomu som ich používala ďalej, ale po čase som začala skúšať menej agresívne farby. Bohužiaľ, zo žiadnych som už nemala tak pekné blond vlasy, ale napriek tomu som sa už k palette nevrátila. Nestojí mi to za to, aby som mala tak zničené vlasy.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

PALETTE BLOND FARBY - Fórum - ZDRAVIE.sk