Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné

shay

Myslím že každý človek ktorý po krvopotnom boji porazil akné ti povie, že dôležité sú faktory:

1. STRAVA
2. HYGIENA
3. KOZMETIKA

Ako človek ktorý boj s akné takmer vyhral, ti musím povedať že strava je najdôležitejšia. Obmedziť sladkosti a mlieko - papať zdravé veci. Vrelo odporúčam stravu HERBALIFE (objednaj na internete), ktorá je síce veľmi nákladná, no zohráva v mojom úspechu aj 80% a to som jedla len koktaily (+proteín v prášku), čo by tvoja peňaženka mohla uniesť. Hygiena - nerýpať si vyrážky, ktoré nesvietia ako majáky a predtým si určite umyť tvár aj ruky. A vydezinfikovať (nie pleťovou vodičkou ako polovica národa, ale alkoholom a LEN vyrážku, nie celý ksicht). Cez deň sa tváre nedotýkať špinavými rukami. A kozmetika je perličkou - správny čistič a gél je kľúčom. Osobne mám ale rada masky (napr. od Mary Kay pre mastnú pleť), ktorú stačí dávať raz za čas a mne osobne pomáha. Taktiež skús Mary Kay Velocity gél a Herbalife NouriFusion čistiacu masku. Držím palce!

danielaaa

apple123 co presne od manufaktury pouzivas? ja som si teraz kupila mlieko vodu aj ten krem z mrtveho mora, pivny krem a sol, som velmi zvedava, po akom case zacala ucinkovat,

Gabča

Pŕhľava pri detoxikácii
Pitie pŕhľavového čaju sa odporúča aj pri detoxikačnej kúre. Najideálnejšie na jar, kedy má pŕhľava mladé a svieže výhonky. Čaj treba piť trikrát denne, ráno pred jedlom a dva počas dňa. Pomôže vám nielen pri prečistení čriev, ale aj pri zahlienení žalúdka, pri žalúdočných kŕčoch i vredoch v črevách. Po takejto pŕhľavovej prečisťujúcej kúre sa stratia bolesti hlavy, vyčistí sa vaša pleť, zlepšia sa aj vaše ekzémy či škvrny na pokožke.

Barča

Leila ja tiež používam biodermu ale žiadna zmena , a už asi tyzden nejem sladke a ani mliečne vyrobky a ak sa nič nezmení do leta tak pojdem ku kožnej

Leila

Ja sa snazim pit vela cistej vody (resp, dodrziavat pitny rezim, predtym som pila dost malo), nejest vela sladkeho, plet si pravidelne cistit- rano a vecer, obcas aj okolo obeda, ked mam pocit, ze uz mam mastnu tvar. Pouzivam Biodermu Sebium, kozmetiku z lekarne. Je to sice draha kozmetika, ale mne pomaha velmi. Zistila som, ze som alergicka na citrusy, asi pred 2 mesiacmi som sa strasne moc vyhadzala, fakt strasne... Aj ked vsetky zapalene vyrazky sa zahojili, na licach mi zostali cierne bodky a take vsetko mozne, co tam nikdy predtym nebolo.. Mesiac som pouzivala este stare pripravky z drogerie a ziadna zmena, len sa mi postupne zapalovali. Potom som zacala pouzivat Biodermu a rozdiel obrovsky :) Pomalicky mi z lic vsetko mizne. Tym teda nehovorim, ze vsetky pripravky z drogerie su na nic, kazdemu sadne nieco ine, treba skusit. Ja som toho vyskusala naozaj vela a nic mi nejak extra nesadlo. Tiez beriem vitamin B a prestala som pouzivat make-up.

apple123

Mne okrem diéty veelmi pomohla kozmetika od manufactury najma produkty z Mŕtveho mora. Dodnes používam a som spokojná :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné - Fórum - ZDRAVIE.sk