Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

soche oci pri sosovkach

Príspevok v téme: soche oci pri sosovkach
veronicka2

zdravím ludia 6 rokov nosím tú istú značku čočiek. je to surevue od jonson&jonson. do teraz nebol ani jeden malinký problém. žiadne zápaly, žiadne pocity na oku nič. mohla som byť kdekoľvek v klimatizovanom priestore, v miestnosti, vonku, vo vode, v dyme od cigariet a všetko bolo super. lenže asi pol roka dozadu mám problém, mám strasne suché oči a musím ich mať zavreté ked mám čočky. na očiach ich znesiem max hodinu a aj to stále privieram oči. skúsila som vymeniť značku čočiek - nepomohlo, vymenila som roztok- nepomohol, skúsila som kvapky na suché oči 2 druhy- nepomohli, bola som u DR na vyšetrenie- všetko zdravé. neviete čo to môže byť a čo by mi pomohlo? skusala som aj sosovky mesiac nenosit ale ked som si ich po mesiaci dala tak to bolo stale pri tom istom pocite. ja chcem sosovky nosit nadalej nechcem sa ich vzdat ( len ak by to bolo na ukor zdravia. ale dr nic nezistila) tak preto pisem do fora ci neviete poradit dakujem

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

soche oci pri sosovkach - Fórum - ZDRAVIE.sk