vadilo by vam?

Príspevok v téme: vadilo by vam?
vasenka

Vadilo by vam to keby vasmu pritelovi sa ozyvala byvala? Ide o to, ze priatel sa rozumie pocitacom a robi servis okolo toho kamaratom a znamym. To mi samozrejme nevadi, ked sa jedna o kamosky s ktorymi nic nemal, ale byvala je nieco ine.Mam taky zvlastny pocit z toho, verim mu, ale aj tak ma to skrie trochu. Lebo urcite by mala moznost si na to zavolat niekoho ineho, ale vyvolava stale iba jemu a moj priatel nikdy zo slusnoti nevie povedat nie. Mam mu povedat, ze mi to vadi a ze nechem aby za nou chodil?

natalka2

aj byvala mojho priatela ho furt ziada o nejake rady s programami,debilinami,rady ohladne jej sukromneho zivota..niektori ludia asi nevedia,kedy sa prestat pchat do cudzich zivotov..ale tiez nic nepoviem,lebo nechcem vyzerat jak nesebavedoma ziarlivka,potom v chlapovi klesnes..poucenie z minuleho vzthau:)

vasenka

Maoam: Nie, ze sa jej stale nieco kazi, ale aj ked ide o uplne jednoduchu vec, ako nainstalovat nieco, co zvladne podla mna hocikto, tak aj kvoli tomu volala uz asi 2x. Za necelych 5 mesiacov, co sme spolu s priatelom, tak uz s nou 3x riesil jej pocitac.

Maoam

Vyvolava = to sa jej stale nieco kazi? :DD

Podla mna to budu zamienky a skusa, ci aj skutocne osobne pride.
Muzovi never, zene dvojnasobne nie :DD.

xdanielax

ako vies, ze s tymi kamoskami nic nemal? Nebude ti snad vsetko vesat na nos.
Neries. Nic tym aj tak nedosiahnes, len ho znechutis, ze si ziarlivka. Ak by mu volala nasledne aj v inych veciach, to by bola ina vec.

malickaaaaa

Ano, hnevalo by ma keby mal ku nej chodit.. a urcite by som mu to povedala...
Uprimnost nadovsetko :-)
Ries to narovinu budes aj ty kludnejsia...

dana660xz

mne by to vadilo a na rovinu by som mu to povedala, ze nech ten pocitac opravi raz a poriadne, ze mi nie je prijemne, ked tam chodi. ved ked ma teda taky sunt, co sa stale kazi, nech si kupi novy, no nie? inak su to len vyhovorky, resp. zamienky ako povedal adamkrt.

AdamKrt

Som v uplne v rovnakej situacii. Byvala hlada zamienky a s pocitacom sa obracia na mna, pritom byva dost daleko, takze normalne navstevy za ucelom servisu neprichadzaju do uvahy.

Cca 95 percent problemov sa da riesit pristupom na dialku, ked funguje internet + navigacia osoby cez telefon.

Zostavajucich 4,9 percent sa da poriesit tak, ze zoberie bednu a necha ju niekde, pocitac sa opravi a moze si to zobrat. Cize bez navstevy.

Iba v 0,1 percentach je nutny zasah na mieste, ked su aj ine priciny ovplyvnujuce chod PC.

Ina varianta je naucit sa povedat nie, alebo odporucit niekoho ineho, na koho sa obratit. Ked vsak donesie niekde pocitac, nemusia sa tie osoby ani vidiet, takze navstevy nie su vobec nutne.