Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo čistí pečeň?

FUFOK

Ja som čerpal informácie na pestrec.sk a dopadlo to skvele.Odmastil som pečeň a zároveň zregeneroval.Mám v poriadku trávenie a tým aj vylučovanie.Všetko sa mi upravilo aj krvný obraz a hladina cholesterolu.Naviac som schudol a cítim sa skvele.Bolo to aj odriekanie a päť mesiacov užívania pestreca.

RNG

Ta ringana ma hrozne vela roznych zloziek tj z kazdej je tam velmi malicka vaha.A nie je to navrhnute specificky na cistenie pecene, aj ked sa tam nachadzaju male mnozstva roznych vytazkov aj na pecen.

Cena je ale absurdne vysoka.

Ja sa osobne riadim podla navrhov lekarov, co maju dlhorocne skusenosti s odmorovanim pecene a jej regeneraciou, co je v tomto pripade najma protokol dr Berksona a hromada mikrovlaknin, co extra vylucenu zamorenu zlc vynesu z tela von, inac sa v crevach znovu absorbuje do krvi, tj telo sa celkove neodmori, tj ani pecen,nas filter, kde to vsetko nakoniec skonci.

kkikka121

odporučila by som kapsule d-tox od firmy RINGANA, su to prirodne kapsule a neobsahuju ziadne chemické látky. zakladnou zlozkou je kurkuma, wassabi a vytazky z listov artičokov a taktiez chlorella, ktoré stymuluju pečeň a žlčník www.ringana.com

zuzi74

Ok RNG a mozem ten silymarin brat v tabletkach, ktore bezne kupim v lekarni? Alebo v tobolkach? Neviem aky je medzi tym rozdiel. Ja akosi tym lekarenskym vitaminom neverim, preto som myslela, ze semienka budu ucinnejsie.

RNG

Este raz, v pestreci je ucinna latka sylimarin. Jej mnozstvo znacne kolise, pre to je lepsie aj lacnejsie brat cisty sylimarin , aby si dostal zakazdym rovnaku ucinnu davku. A usetri ti to babranie sa s mletim a podobne.

zuzi74

MOKE a ako drvis ten ostropestrec, maziarom? Raz som to skusala a islo to dost tazko. Ja som si prave objednala rucny mlyncek na kavu ale s keramickymi kamenmi. Tiez idem zahajit tuto 3 mesacnu kuru na pecen hlavne kvoli endometrioze a inym dalsim problemom.
Smiem Ta poprosit o info, ako casto si ho uzivala a ci polievkovu alebo cajovu lyzicku? Na kazdej stranke precitam vzdy nieco ine...
To ma velmi tesi a zaroven povzbudzuje, ze Ti pomohol.

MOKE

Na úvod musím podotknúť,že čistiť pečeň som si myslela ešte donedávna,že je nezmysel.

Ahoj som z NR a včera som si bola pre nové balenia pestreca. Je to skvelé,čo som dokázala asi za tri mesiace. Endometrióza v stave akú som mala bola moja nočná mora.Keď ma navigovali na čistenie a regeneráciu pečeni,zdalo sa mi, že je to hlúposť.Po konzultácii v sídle e-shopu wwww.zdravapecen.sk som ale zmenila názor.Dostala som informácie,ktoré by som zŕňala možno rok. Ale hlavne systém,čo mám a ako robiť a to ma posunulo ďalej.Nemala som ani tušenie čo tá liečivá bylinka pestrec dokáže.Keď to hovorím kamarátkam v mojom veku,tak sa len usmievajú a nechápu. Ani ja som nechápala prečo musím takto trpieť veď mám len 34 rokov.Menzes bol pre mňa nočná mora,to tu radšej ani nenapíšem.Všade na webe som čítala,že je to postrach žien a zaraďuje sa medzi civilizačné ochorenia.
Chvála bohu,že to mám za sebou.Už som aj pochopila to,prečo pestrec ľudovo prezývajú Kristova koruna a je známy ako všeliek už 2000 rokov.

DandyKa

A kde sa dá kúpiť ten pestrec?..myslím celé zrnká(ked píšete že drviť sa maju tesne pred konzumáciou?) lebo vidím všade buď čaje alebo drvené. Vdaka

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo čistí pečeň? - Fórum - ZDRAVIE.sk