Čo čistí pečeň?

zuzi74

Ok RNG a mozem ten silymarin brat v tabletkach, ktore bezne kupim v lekarni? Alebo v tobolkach? Neviem aky je medzi tym rozdiel. Ja akosi tym lekarenskym vitaminom neverim, preto som myslela, ze semienka budu ucinnejsie.

RNG

Este raz, v pestreci je ucinna latka sylimarin. Jej mnozstvo znacne kolise, pre to je lepsie aj lacnejsie brat cisty sylimarin , aby si dostal zakazdym rovnaku ucinnu davku. A usetri ti to babranie sa s mletim a podobne.

zuzi74

MOKE a ako drvis ten ostropestrec, maziarom? Raz som to skusala a islo to dost tazko. Ja som si prave objednala rucny mlyncek na kavu ale s keramickymi kamenmi. Tiez idem zahajit tuto 3 mesacnu kuru na pecen hlavne kvoli endometrioze a inym dalsim problemom.
Smiem Ta poprosit o info, ako casto si ho uzivala a ci polievkovu alebo cajovu lyzicku? Na kazdej stranke precitam vzdy nieco ine...
To ma velmi tesi a zaroven povzbudzuje, ze Ti pomohol.

MOKE

Na úvod musím podotknúť,že čistiť pečeň som si myslela ešte donedávna,že je nezmysel.

Ahoj som z NR a včera som si bola pre nové balenia pestreca. Je to skvelé,čo som dokázala asi za tri mesiace. Endometrióza v stave akú som mala bola moja nočná mora.Keď ma navigovali na čistenie a regeneráciu pečeni,zdalo sa mi, že je to hlúposť.Po konzultácii v sídle e-shopu w-odkaz odstránený- som ale zmenila názor.Dostala som informácie,ktoré by som zŕňala možno rok. Ale hlavne systém,čo mám a ako robiť a to ma posunulo ďalej.Nemala som ani tušenie čo tá liečivá bylinka pestrec dokáže.Keď to hovorím kamarátkam v mojom veku,tak sa len usmievajú a nechápu. Ani ja som nechápala prečo musím takto trpieť veď mám len 34 rokov.Menzes bol pre mňa nočná mora,to tu radšej ani nenapíšem.Všade na webe som čítala,že je to postrach žien a zaraďuje sa medzi civilizačné ochorenia.
Chvála bohu,že to mám za sebou.Už som aj pochopila to,prečo pestrec ľudovo prezývajú Kristova koruna a je známy ako všeliek už 2000 rokov.

DandyKa

A kde sa dá kúpiť ten pestrec?..myslím celé zrnká(ked píšete že drviť sa maju tesne pred konzumáciou?) lebo vidím všade buď čaje alebo drvené. Vdaka

odpoveddd

Liv.52 je dobry na pečen, a samozrejme upraviť stravu aspon na mesiac ak sa da nejesť mäso, mliečne vyrobky, kofein, alkohol, bielu muku, taka diéta pomože a menej stresu

DandyKa

A kde sa dá kúpiť ten pestrec?..myslím celé zrnká(ked píšete že drviť sa maju tesne pred konzumáciou?) lebo vidím všade buď čaje alebo drvené. Vdaka