Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

aka to je choroba?

Príspevok v téme: aka to je choroba?
la gnocca

Zdravim,
mam velky problem s mojou pletou.,. myslela som ze je to akne, no chodim ku koznej a nic od nej mi nepomaha.. vysetrenie prebieha tak z v podsate sa ani nepozrie, nic sa nepyta a len mi nieco predpise. Z toho dovodu myslim, ze ju ani len nenapadlo skumat ci to je nieco ine ako akne. podla mna to je urcite nieco ine pretoze sa mi aj na rukach, dekolte chrbte, nohach a tvari robia take hrcky ako ked ustipne komar, no je to makke.. neskor to stvrdne a urobi sa tam chrasta . a potom to odpadne, a samozrejme jazvy mam potom alebo flak. ja uz neviem co mam dalej robit.. starsne sa bojim ze bude toho cim dalej viac a viac a ja si to pri mojej praci nemozem dovolit vzdy musim vyzerat perfektne, tvar sa snazim dokonale prekryvat makeupom no ani to vzdy nepamaha. starsne tuzim mat cistu pokozku bez vsetkych tych vyrazok..ale ani sama neviemco to je a ako proti tomu bojovat prosim mate nejake skusenosti????????????

Zuzanka 22

Dobrý deň

Chcela by som Vás požiadať o radu. mám 18 rokov, bývam v PB a mám problémy s

bolesťami hlavy od minulého leta, s ktorými mi nevedia v nemocnici v

PB pomôcť. Bola som na rôznych vyšetreniach, ale nezistili mi nič

(vyšetrenie očí, CT hlavy, rôzne vyšetrenie u neurológa) a zatiaľ

mi nikto nezistil diagnózu ani nevedel poradiť. Mám bolesti v oblasti

čela a spánkov, bolesť mám prakticky neustále a neviem z čoho

môže byť, snažím sa správne stravovať, cvičiť, piť veľa vody

a pod. Preto sa obraciam na Vás či mi niekto neporadí naozaj som už neštastná :(

Zuzana 2222

Vážený pán doktor Oríšek,

Dobrý deň

Chcela by som Vás požiadať o radu. mám 18 rokov, bývam v PB a mám problémy s
bolesťami hlavy od minulého leta, s ktorými mi nevedia v nemocnici v
PB pomôcť. Bola som na rôznych vyšetreniach, ale nezistili mi nič
(vyšetrenie očí, CT hlavy, rôzne vyšetrenie u neurológa) a zatiaľ
mi nikto nezistil diagnózu ani nevedel poradiť. Mám bolesti v oblasti
čela a spánkov, bolesť mám prakticky neustále a neviem z čoho
môže byť, snažím sa správne stravovať, cvičiť, piť veľa vody
a pod. Preto sa obraciam na Vás či mi niekto neporadí naozaj som už neštastná :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.