RYCHLY ORGAZMUS

somer121

LUDIA DO RITI NIKDY NESTRKAJTE PRSTI ANI PRIATELKE ANI ONA VAM TOTIZ MOZE SA VAM STAT O PAR ROKOV ZE SI NIKDY VASA PRIATELKA CI ZENA NEZATRTKA:::: VIETE PRECO? PRETO LEBO MOZE DOSTAT ZLATU ZILU LUDIA JA VIEM ZE TO JE SUPER POCIT URCITE ALE AK SI CHCE VASA ZENA ESTE UZIT O PAR ROKOU SVAMI ALEBO VI SNOV TAK TOTO VIAC KRAT NEROBTE !!!!

ivulik7

ja to robím priatelovi raz za čas ale je uplne super keď je na mne aj mu tam dočiahnem vtedy ked ste obaja vzrušený vam to tak nepride ale ja s tým nemám problém aj s tou jeho zarastenou hviezdičkou ale je to asi vekom a skusenostami

anonym123456789

nestrkaj mu ho do riti, ale pohladkaj ho medzi mieskom a konecnikom... je to ako kebi taka ciara, vola sa to perineum, nieco ako muzsky bod G

vrzek

horr, no vidis to je dokaz o tom ze ste obaja normalni a nehambite sa sami seba... to ze mu to robis znamena ze si zdravo uchylna a to ze sa on smeje znamena ze s nim suhlasi a tym je aj on zdravo uchylny, keby ste si dali po dva deci cerveneho vina uz by sa tak nesmial a vychutnaval by si to... mystlim ze spolu spavate tak zhruba 8smy mesiac.. ak mam pravdu tak napis, ale vidno ze si rozumiete... no a leeee co sa tyka tej depilacie tak ja az tak moc nezarastam ale samozrejme ze tam dole pouzivam depilacny krem a vlastne v celom rozkroku... ved povedz sama ked ides drazdit piatela dole ustamy resp. ak mu to doprajes, bolo by pre teba prijemnejsie keby bol zarasteny alebo pekne oholeny? hm?

baretka

mam partnera a tiez mu to robim a velmi ho to vzrusuje,staci len ked mu tam idete s prstom a kruzivymi pohybmi ho tam hladkate.skuste a uvidite

slavina

Poznám veľa chlapov,ktorý to majú radi,ale pôsobí to na nich ako stimulant a po tom dokážu vydržať oveľa dlhšie,práve že im to orgazmus oddiali,možno to pôsobí na každého ináč.A nieje vhodné odsudzovať takýchto chlapov,keď môžu chalani strkať penis žene do análu,tak prečo nie žena prst chlapovi.Ja som to skúsila a je to v pohode,ale je dobré byť pri tom v sprche.