Pichanie v srdci

Príspevok v téme: Pichanie v srdci
Mimms

Trapi ma pichanie v srdci, ktore trva uz tyzden. Pichne ma v nom sice len parkrat za den, no zacinam mat obavy, z coho to vlastne moze byt... skratka pocitim pichnutie v srdci a nasledne sa na prvy nadych po pichnuti vobec nedokazem nadychnut (akoby som mala zastaveny privod kyslika...). Tento problem sa zacal u mna prejavovat hned na druhy den po koncerte, na ktorom som sa riadne odviazala... nemohlo sa mi prave tam nieco stat? =/ Ja fakt neviem...

srdcovnik

ja mam Hypertenziu "busenie srdca,vysoky tlak " do toho mavam aj akol ty spominas pychnitie v srdci pocit ako by som sa nemohol nadychnut ako by som mal dostat infartkt...inokedy mi par krat divno buchne nepravidelne a FuRT zijem..ale ked to bude trvat dlhksie tak chod ku kardiologicke/kardiologovi....tam ti spravia sono alebo ako sa to vola srdca ci tam nahodov nieco nemas...potom ked to bude pokracovat tak ti nasadia Holter...

ivina666

Mam prestne to isté co opisujes ty mam to už 3 roky no uz to nemam tak často ako predtým tiež mam skoliozu a príznaky také že pychanie v srdci nelalpem dych mam závraty raz teplo raz zima v minulosti som zažila dve katastrofi za sebou možno to má niečo stim spoločne lebo od vtedy to mam chodila som po vysetreniach všetko mam v poriadku akurat ta skolioza po pychnuti ma zvykne bolieť potom chrbat hlavne lava strana odporucam vela relaxacie a hlavne cvičiť

Blondula

mavam to niekedy aj ja a zistili mi,ze mam mirnu skoliozu na pravej strane :-( z toho mavam priserne bolesti hlavy,praveho pleca a aj celeho trupu :D niekedy mam rano pocit,ze na mne celu noc lezal nejaky tazky kamen :D keby aspon nejaky chlap :DDDD ale to by som zase nesmela prespat :DDD

bigego

neviem kolko mas rokov ale mna to postihuje od maturity priebezne - je to stres, podvedomy stres - samozrejme prevencia u lekara nie je na skodu, tiez som radsej isla ale je pravda ze pri poslednom som sa toho sama zbavila relaxovanim a hlavne vypnutim hlavy - zle alebo pracovne myslienky treba hned zahnat niecim co mas rada (napr. ze lezis na plazi) a mysliet pozitivne - do troch dni to prejde

Aleya

Mimms - pichanie necitis v srdci, lebo srdce neboli - to ti povie aj kardiolog - ti, ktori citili bolest v srdci/pichanie, mali problemy s chrbticou...... Namiesto toho, ze tu vysedavas a radis sa s ludmi, ktori ti nemusia poradit objektivne, chod k lekarovi, lebo priciny mozu byt rozne.... Kazdopadne srdce neboli...

Mimms

No neviem, neviem...ked pocitim pichnutie, tak sa mi aj rozbusi srdce... ale zeby ma pichalo od chrbtice priamo v srdci? =/

Fero M.

To som si aj ja myslel a nakoniec stačilo ležať normálne a nie s vankušom pod gebuľov a notebookom na stehnách a všetko prešlo, chrbtica ma veľký rozsah všade.
Ale radšej chod na kardio