Pharmatex otehotnenie

Príspevok v téme: Pharmatex otehotnenie
susannah_joy

Ahojte, s priateľom som mala pred 16 dňami sex, 5 minút pred ním som si dala čípok Pharmatex (nemali sme zároveň kondóm) a priateľ vraví, že počas ejakulácie do mňa toho išlo asi celkom dosť. Potom sme to mali ešte raz ale s kondómom a keď ho vybral, tak na ňom boli zvyšky Pharmatexu ako keby nerozpustené. Teraz mi už 5. deň mešká menštruácia (nikdy mi nemeškala tak dlho, maximálne 3 dni), robila som si dva tehotenské testy, ale oba boli negatívne. Je možné, že som tehotná, aj keď som použila Pharmatex podľa návodu (bez použitia mydla a podobne) aj časovo správne? Pharmatex som už používala predtým, ale len s kondómom a vždy mi po istom čase začal tiecť von po stehnách, ale tentoraz vôbec nie. Inak ma bolia prsia a občas hlava, som viac unavená, som podľa vás tehotná? Ďakujem za každú serióznu radu

Gtr

Ak ti vyšli testy negatívne, tehotná pravdepodobne nie si. A čo sa týka menštruácie, meškanie môžeš považovať za reálne, keď prekročí hranicu 35 dní od poslednej menštruácie. Mne vyšli dva testy pozitívne, ale to som bola už v 6tt. Prsia ma boleli - úplne sa naliali. Myslím, že aj zvýšenú únavu som zaznamenala.