16 rokov a iba 154 cm ?///

naty207

tak.. skarlet743 poviem ti takto.. mam 17 a rovnaku vysku... mam tetu o 10 rokov starsiu s rovnakou vyskou.. niekedy sa mi takato vyska hodi.. inokedy zasa nie.. ale ludia mi vravia, co je male, to je zlate :) snaz sa v tom najst nieco dobre.. :) ja uz si z toho aj sradnu robievam.. :) urcite je mnoho veci, na ktore nedotiahnes.. ja nedotiahnem v skole na klucky od okna.. tak aspon vyuzivam vyssich chalanov :) alebo si podskocim :) je to v celku vtipne :)

KamILLA

dievča nauč sa s tým žiť.... teraz to už nieje také ako kedysi... viem, že ak mal kedysi niekto napr. jednu nohu kratšiu ako druhú, tak tú kratšiu mu zlomili a tá kosť dorástla - čiže noha bola o pár mm dlhšia, takto sa to opakovalo - čiže takto mu lámali nohu- až kým nebola taká dlhá ako tá druhá, čiže ak sa na to pozrieš teoreticky by si takto mohla \\\"vyrásť\\\" ale je to banálne, že by si v 21.storočí niekoho žiadala o takýto brutálny zásah do svojho zdravia... a prosím ľudia- zdržte sa komentárov na moju osobu ohľadne tohto príspevku-- uvádzam čistý príklad