Zase som to urobila :(

Príspevok v téme: Zase som to urobila :(
Edita27

Viem, že je tu už veľa príspevkov na toto téma. Ale už tam nikto nechodí.. Ja som zase stratená, zase som sa prejedla. Môžete sa mi smiať aká som krava, ale ja nedokážem prestať. Každý týždeň sa prežeriem. Nikdy to nevyvraciam, ale je mi zo seba zle a bolí má brucho. Schudnúť nechcem, práveže pribrať. Ale toto má štve. To neuveriteľné množstvo, žalúdok sa roztrhanie. Celý týždeň jem 5x denne, pokúšam sa zdravo ale aj si doprajem. A potom sa prežeriem všetkého :( ako to mám zastaviť? Zbavil sa toho už niekto? Ja ani neviem prečo sa prejedám, nepoznám príčinu.. A moje brucho sa teraz nafuklo asi o 10 cm :( som taká prejedená, že teraz celý týždeň sa mi bude sfukovať to brucho a bude mi brutálne zle.. Prečo to robím?:(

xdanielax

takze nie si prasa, ale mala by si este raz zbehnut za tym psychologom, povedat mu to, co si sem napisala a on ti poradi, ako dalej postupovat.
A sa prejedas, lebo si stale hladna alebo co?
No mozno mas tym uz aj roztiahnuty zaludok, takze odporucam najest sa (normalne, vydatne, info ako mas, predpokladam) a potom sa venovat nejakej cinnosti. Nemusi to byt sport, ale aj hocico ine, co odvedie tvoju pozornost. Nesediet len tak a nemysliet na jedlo .. o dve -tri hodky si daj nieco zase, atd atd.
Ale urcite skoc za tym psychologom.

Edita27

Jem dostatočne, mám jedalniček tak aby som priberala + ešte veľa pijem.. Bola som aj na sedeniach u psychologa, nutričného terapeuta.. Toľko prace im to dalo a ja to takto pokafrem. Kedysi som sa prežierala denne, no priatel z toho bol zufaly lebo som zjedla asi 4xtoľko ako on. Tak som bola u toho psychologa a ten mi povedal, že mám vždy hľadať príčinu prečo to robím a tiež si mám ísť zašportovať (aktívne sa venujem jednému športu).. Lenže dnes a aj presne minulú sobotu som to zase nezvládla :( od toho sedenia u psychologa už ubehlo viac ako 3 mesiace a vtedy som sa držala, nemyslela som na jedlo, bola som šťastná. Ale minulý týždeň aj dnes som to som to zase urobila :( a bojím sa že to urobím zase a zase.. Bola som aj na gastre, na vyšetreniach so štítnou žlazou, zisťovali či nemám pásomnicu.. Nič nenašli.. Takže so proste len prasa :(