Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ekzém na tvári a v očiach???nejaké prípravky ?

Príspevok v téme: Ekzém na tvári a v očiach???nejaké prípravky ?
macik

dobrý večer,
pár mesiacov mám problémy na tvári,v okolí úst ma strašne svrbí koža,páli,štípe,a neskôr bolí,mám ju mierne začervenanu,ale dávam si make up,tak to až tak nevidno,ale aj sa mi trošku mierne šúpe ,niekedy viac,niekedy menej,je to najhoršie na brade a pod nosom....a najmä sa mi koža šupí v okolí úst v kutiku pravom ...a svrbí hrozne...
a najnovšie,čo sa mi stalo!! oči začali to isté,pália ma,bolia,mám ich trošku krvavé,svrbia ma hrtozne,najmä v kutikoch a potom pod viečkami ..nemam tam vsak zatial nic viditelne ...bojhím sa,ci sa mi to neprenieslo rukami tam....
vyskusala uz vela pripravkov..propolisovu tinkturu,sudocrem,umyvanie pravidelnejsie,a teraz mi magistra poradila v lekarni obycajnu biodermu tycinku na pery,ze nech si to roztieram tam,kde ma to svrbi,nech sa mi to premasti,neviem,či nerobim zle,odvtedy ma to trosku viac svrbi,ale zase sa nesupe ...co mam robit ?nechcem zatial ist ku koznej,mate nejake skusenosti ?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ekzém na tvári a v očiach???nejaké prípravky ? - Fórum - ZDRAVIE.sk