panenstvo

bingham

Alenka Maxova...no co sa tyka vztahu by som pannu rozhodne nechcel...(to su potom problemy ako s malym deckom :DD)

jednoducho pravdepodobnost ze s pannou vydrzi vztah je velmi velmi mala...v dnesnej dobe takmer ziadna

a ked je nejaka pannou v 30 rokoch...tak by som sa bal...ze by ma vynasali z postele po castiach :DD...ale nie tak moze sa stat...ze baba cakala na toho praveho takze pohoda :)

ale ja by som nechcel :)

GiovanniX

coho je malo,to sa ceni :)
ja mam kamosky,ktore su nad 20+ vysokoskolacky,pekne a su nedotknute,len zial,ani s jednou to neklaplo u mna,nepreskocila iskra z mojej strany,nemozem nasilu len preto ist do vztahu,ze je panna:D zas panenstvo a sex neni najdolezitejsie vo vzahu,kde neni laska,tak nie je nic :D aspon u mna....

0vecka

2 lost jj ma :-D ...

zase ale kto nema ze ? .. ja si tiez priznam ze niesom uplne ok :) ... takze to neber ako osobnu tragediu... ak ostatne oblasti zivota idu tak to ako problem nevidim :)

0vecka

2 lost a co ma byt? chces aby bola s tebou priatelka z principu ze nechce moc skusat? alebo preto ze ma uz nieco odskusane a s tebou je to najlepsie a je si ista ze lepsieho nenajde?

alenka_maxova

Ovecka, aj ja mam kamaratov a tak viem co chcem. Predstav si, ze ja som bola panna do svojich 21 rokov a naozaj so mnou bolo vsetko velmi velmi v pohode :) Jedinym mojim problemom bolo, ze som nechcela spavat len tak s niekym. Ano, je pravda, ze ak je dievca zakriknute, zakomplexovane a neviem co este, tak ma problem s tymto. Ale ver, ze su aj baby, ktore si len jednoducho vazia same seba...A pritom su velmi inteligentne, spolocenske, maju vela vztahov...len prosto nemaju potrebu sa "odskusavat". Tot len moj nazor, tak isto nikomu neberiem ten jeho. Ja by som len dnesnej mladezi rada odkazala, ze mat vela partnerov v posteli nie je vzdy znak toho, ze ten clovek je "v pohode" a nezakomplexovany :)

lost

chlapci maju pravdu, ze ak sa to panne "zapaci" moze z nej byt to iste co z tej, ktora ma na konce patadvadsat..

ale zase, ani ta co mala 2-3 nie je garanciou, ze prave ty (ci ten aktualny) nebude(s) len dalsia stafeta..

0vecka

2 alenka_maxova pretoze poznam chlapov mam kamaratov a viem aj ja co chcem... dnes sa vie stestnut bezproblemov a mozes si byt ista ze ti nic nehrozi... urcite istejsia ako pred 200 rokmi s pannou...

ak ma panna 18 tak nepoviem nic ale po 20tke to uz znamena ze ma nejaky problem...