Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diplomovka - kontrola originality

Maruska9

Ahojte :) ja sa chcem spytat ake su Vase skusenosti s crzp. NApriklad ma zaujima ci niekomu vybehla zhoda, ak parafrazoval nieco text ( z nejakej inej dp) len ho menil ( slovosled, pouzivanie synonym a tak). Moc krat dakujem :)

winki

presne moje slová, keď som dostala tému bakalárky.....o čom to je? Vypíšeš veci z kníh, dotazník jedna veľká fraška a terénny prieskum čo som mala tak isto. Veľmi málo diplomoviek má nejakú skutočnú výpovednú hodnotu a prinášajú nový pohľad na vec.

dobra vila

Cele pisanie diplomovej prace je jedna velka blbost...povedz mi na co je to dobre? Rozmyslaju nad zrusenim statnic. Radsej nech zrusia pisanie tejto hluposti a statnice ponechaju. Tam predsa len ide o to, co v hlave mas, to by uz bolo, zrusit ich...

dobra vila

Preto by som si tiez nevybrala temu, co uz bola X milionkrat spracovana... Radsej by som si temu stanovila sama a dala na schvalenie.

winki

všetko závisí od postoja školy a školitela a v neposlednom rade od frekvencie danej témy...ak máte tému na ktorú je už 100vka variáci je dosť ťažké nemať zhodu. Ja sa na to tiež chystám a mám kŕče v žalúdku (aj keď som to poctivo robila ale aj tak)

dobra vila

ojka, ja som to uz nahodila priamo do EZP, 0%...tramdadadadaaa :D. Uz to iba vytlacit, napalit na CD a dat zviazat, docvalam tam na posledny den :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Diplomovka - kontrola originality - Fórum - ZDRAVIE.sk