Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co znamena sen o vypadnutych zuboch?

Silvia 172

Všetci hovoria že keď sa niekomu sníva o zuboch, nikto z jeho\jej rodiny zomrie.
Mne sa tak o zuboch snívalo a asi o 2týždne zomrela moja starká

Slecna A.

mne sa od malicka sniva o vypadnutych zuboch...o tom ako sa mi rozdrvia, vypadnu, prosto pridem o zuby...Od malinkaaa...Az mi presne v tych zuboch, o ktorych sa mi snivalo, zistili vnutorne kazy, ktore neskor sposobili to, ze zubky odumreli...
A teraz mam presne na tych mrtvych zubkoch keramicke korunky...a cuduj sa svete, sny stale pokracuju :D Teraz sa mi snivaju hororove sny, ako si vybijem nove keramicke zubky....

kasandra

Blíži sa koniec roka a je čas ísť na preventívu zubnú, takže možno je to znamenie, aby si nezabudla:DDD
To len tak, aby som trocha odľahčila tému, lebo ťa tu strašia s kadečím.

Agnes999

Ja som mavala kedysi casto sny o tom, ze mi povypadavali vsetky zuby. Bolo to nieco strasne, horsie ako smrt. A raz som potom pracovala na knihe pre zubara, ktory robil umele zuby a videla som, ako daju vyrobit pekne zuby aj tomu, kto nema ani jeden zub. A prestala som sa toho bat a tie sny uz nikdy neprisli.

Soni22

Ja som čítala niekde, že to znamená smrť. Ale netreba všetkému veriť :)

Mne sa o vypadnutých zuboch takmer stále sníva a dokonca mám z toho traumu, nie preto, že by to malo niečo znamenať alebo čo ale vždy sa pri tom cítim zle a naozaj sa bojím, že mi všetky naraz vypadnú :))) ale nič si z toho nerobím. Naozaj, netreba veriť na také niečo ako snár a pod.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co znamena sen o vypadnutych zuboch? - Fórum - ZDRAVIE.sk