Co znamena sen o vypadnutych zuboch?

Súvisiaci obsah

Soni22

Ja som čítala niekde, že to znamená smrť. Ale netreba všetkému veriť :)

Mne sa o vypadnutých zuboch takmer stále sníva a dokonca mám z toho traumu, nie preto, že by to malo niečo znamenať alebo čo ale vždy sa pri tom cítim zle a naozaj sa bojím, že mi všetky naraz vypadnú :))) ale nič si z toho nerobím. Naozaj, netreba veriť na také niečo ako snár a pod.

alibi

cely zivot sa mi minimalne 2x do tyzdna sniva ze mi vypadli zuby bud vsetky alebo niekolko alebo sa zlomili. keby tieto vyklady boli pravda tak cela moja blizka aj vzdialena rodina je mrtva.

brief

omg, kebyze to znamena predzvest niecoho ako choroby, tak ja uz som davno v hrobe a nieto este umrtie niekoho z rodiny!To by som davno bola sirota! Netarajte a necitajte tolko "snarov".
P.S.: Jeden klinicky psycholog, freudista, mi povedal, ze to moze znamenat agresiu. Kazdopadne sen treba brat v kontexte celej tvojej osobnosti, takze tazko povedat.

Adrička

Ahojte prosím vás mne sa túto noc snívalo že mi vypadol zub horná stolička. Čo to znamená? Vraj keď vypadne zub umrie niekto blizky, predne zuby značia rodinu a ostatne znamenaju priatelov, ale može to znamena aj, že niekto je v ohrozeni- nešťastie ineho charakteru.

jaaaaanka

mojej dcere sa snivalo ze jej vypadli predne zuby a v ten den nam prisli povedat ze nam umrela stara mama.a ked sa jej prisnilo o kyvajucich sa zuboch jej druhy krat tak ochorela vazne .nie som poverciva ale je to divne .zle sny treba vzdy povedat niekomu aby sa nesplnili.no nechcem ta vystrasit treba mysliet pozitivne a hlavne nemysliet na to