Prvé týždne tehotenstva

Príspevok v téme: Prvé týždne tehotenstva
martin500

Chcel by som sa opýtať že ako sa prejavujú tieto prvé v respektíve 1 až 5 týždeň po oplodnení. Aké sú príznaky toho že partnerka je tehotná? Je pravda čo sa hovorí že v týchto prvých týždňoch pobolieva pod bruško, bolesti žalúdka, prsníkov (alebo citlivejšie prsníky na dotyk), zvracanie a podobne ? Bol by som rád keby reagovali aj tí v resp. tie ktoré už takým to obdobím prešli a predsa vedia o čom píšu. ďakujem

samanti

Chcem sa spytat, ja som čítala že môžem dostať menstruaciu aj počas začiatkov tehotenstva, tiež mám strach že som tehotná a menstruaciu som dostala 2 týždne neskor. Chcem sa opýtať teda že či už ked dostane tu menstruaciu počas tehotenstva tak že či ju dostanem normálne na čas alebo môže meškať aj 2 týždne ako mne teraz? Dakujem

Blondula

ja som grcala prve skoro 4 mesiace vkuse !!! schudla som na 53 kilov a uz som myslela,ze ani nedonosim :-( brala som lieky a hltala vsetko co mi prislo pod ruku :D po mesiaci vracacky presli a ja som sa vypasla na 83 kilove "prasa" :DDD moja svagrina pri 2 dcerach ani nevedela,ze bola tehotna :D jedine co mi robilo na vygrcany zaludok dobre bol studeny cerveny melon :P a mala strasnu chut na kolu a kofolu :-( niekedy som podlahla a trochu si vypila,lebo tehotna zena je horsia ako ta,co nesexovala aspon 2 tyzdne :DDD

Blondula

mne zacalo byvat zle od momentu,ako som mala dostat menstruaciu !! kedze som mavala stale pocit,ze ju dostanem a neprichadzala,test som robila az ked sa blizil druhy vynechany menzes :D bolest v podbrusku,biely hustejsi vytok,krce v podbrusku,ktore byvali az tak silne,ze som sa musela skrcit :D bolest pri sexe a taky cudny pocit vo vnutri :D priatel mi povedal,ze citi ma inak ako predtym,ked som tehotna nebola.inak on mi vravel,ze som v tom a to som este test nerobila :D tlak a mravcenie v prsiach som mala ovela neskor.ale citlive boli :D mna az do konca tehotenstva trapilo palenie zahy :-( nic mi na to nezaberalo a nemohla som kvoli tomu ani spavat a budila som sa na to,ze mam kyselinu v hrdle :-( dufam,ze tvoja priatelka bude tehotenstvo znasat lepsie :D ani jej tieto veci necitaj,lebo si to vsugeruje a bude mat tazkosti aj ked tehotna nebude :DDD

tehula XS

vôbec netuším, od čoho závisia tehotenské stavy, pretože ja som útla, štíhla a napr. ja som vôbec netušila, že som tehotná, do toho momentu, kedy som si urobila test. Dokonca ani potom mi vôbec nebývalo zle - vracanie. na mňa to prišlo až od 7 mesiaca, kedy som mávala nízky tlak a pomaly som odpadávala ... ale prvé dni, týždne, mesiace som dietatko nevnímala - nerobilo mi v brušku žiadnu šarapatu.