Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po operacií slepého čreva

Príspevok v téme: Po operacií slepého čreva
rybčák

Mal som asi 4-5 dní obrovské bolesti brucha, zistolo sa, že mám zapálené slepé črevo a v utorok mi ho operovali. Keď som sa prebral z narkózi mal som obrovské bolesti, trvali ešte celú noc. 3 dni, od pondelka, keď mi robili klistír, až do stredy som bol bez jedla, len na infúziach, prvé jedlo som mal vo štvrtok aj to len polievku. Chcem sa spýtať, či je teraz normálne, že ešte po 5 dňoch po operacií mám pociť mierne až stredne silnej ťažoby na žalúdku ale niekedy sa mi zdá, že celkovo v bruchu. A mám myslím aj vetri, skôr len cítim napuchnuté brucho a vetri sa pomali uvolnujú, stolicu som mal ale len málo... Je všetko v poriadku?Sa čudujem, myslím, že operácie slepého čreva sú vcelku bežné ale na nete som našiel málo informáci o nich. Mohli by ste mi poradiť aj zo stravou a pitným režimom? A mal by som ešte jednu otázku: Ak by som si potrhal vnútorné stehy, prejavilo by sa to nejako alebo okrem bolestí by som o tom ani nevedel?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Po operacií slepého čreva - Fórum - ZDRAVIE.sk