Dlhodobá sexuálna nechuť z partnerovej strany

Príspevok v téme: Dlhodobá sexuálna nechuť z partnerovej strany
Lusy8888

Zdravim.
Mam problem s mojim priatelom, a uz som zufala. Sme spolu rok a pol a prva polovica tohto obdobia bola uplne bezchybna. Byvali sme spolu sice len cez vikend, ale sex sme mali aj tri krat za den. Potom sa mu raz stalo, ze mu pocas sexu proste ,,zvadol,, a odvtedy sa to vlecie. Sex sme mali stale zriedkavejsie, aj ked sa ku mne nastahoval, az nakoniec vobec. Nespali sme spolu uz vyse pol roka. Este niekedy nasilu, pristupi k oralnemu sexu, ale aj to je len tak aby mi urobil radost, nestvrdne poriadne, a ani sa neurobi vacsinou. No v poslednom case ani to.Proste sa vobec nevzrusi, mozem sa s nim hrat aj pol hodinu a nic.Na mesiac sme sa aj rozisli, lebo bol za inou, vraj len potreboval zistit, ci to bude fungovat inde, ale ze nefunguje. Potom sme sa dali zas do kopy,lebo sa mame radi a chceme byt spolu, ale nefunguje. Ked sme sa o tom rozpravali, povedal mi ze to nie je vo mne, ze proste nema chut, ani len na masturbaciu, a uvedomuje si ze je to problem, ale k doktorovi ho nedostanem. Uz sa mu to stalo pred par rokmi, a trvalo to vraj rok a pol, a potom sa mu chut zazracne vratila, tak teraz asi caka, ze sa to stane znovu. Ja ho mam rada, pockam, ale chcem sa opytat, ci neexistuju nejake lieky, na zvysenie libida,alebo nieco podobne. Alebo to mam nechat tak, nech sa z toho dostane sam? Ci ho nejakym sposobom dokopat, aby siel k doktorovi. Uz fakt neviem, som bezradna.