žiarlivy priatel - pozor ?!

Príspevok v téme: žiarlivy priatel - pozor ?!
eleonor

ahojte. Chcela by som radu ohladom mojho problemu. Mam 20 rokov a pol roka chodim s chlapcom.Lenze problem je v tom,ze je ziarlivy a ma rozne vyplody fantazie a okrem toho ma psychicky vydiera a manipuluje mnou.Je to asi takto.Od kedy som s nim s nikym inym som vonku nebola,pretoze ak by sa dozvedel ze som s inym chlapom bola trebars len na pivko,tak ma nazve stetkou.A nazval ma tak uz ,a to len preto,ze som si pisala s inym chlapcom na internete.Ziarli dokonca aj ked idem vonku s kamaratkou.Okrem toho robi to,ze ma nuti aby som mu prehnane prejavovala lasku.Stale mu mam hovorit ze ho lubim,ze je moj milacik,zlatko,pokladik a ked mu poviem ze to jednoducho nieje moj styl,taketo sladke recicky tak mi zacne hovorit ze ho nelubim a ze ho nechcem. Potom vo mne vzbudzuje pocit viny.Nikdy mi neveri kde som.Ked sa vecer rozideme a ja idem domov,tak mi vola a pyta sa ze kde som a neveri mi ked poviem ze doma. Na dalsi den sa ma pyta ze s kym som sla po tom,co som od neho odisla. A odpoved mi neveri.Stale ma nuti aby som sa mu ospravedlnovala a vysvetlovala mu kde som co robim, a on ma stale neake vyplody fantazie ze kde a s kym ho podvadzam ale ja som mu VERNA.Teraz cakam babatko.Boli sme velmi stastni ked sme to zistili.On zacal tvrdo pracovat ale v inom meste pretoze nasiel lepsiu pracu.Teraz si len piseme cez internet a stale sa ma pyta preco ho nepodporujem,neprejavujem mu lasku,preco som odmerana,preco som unavena,ci som bola s niekym inym von atd...stale vo mne vzbudzuje pocit viny.Ale aj on sa vie ospravedlnit.Hlavne vtedy,ked mu poviem ze mam dost a ze je koniec. Vtedy sa zacne ospravedlnovat a snazi sa byt mily. .... Chcem vediet vas nazor.Hlavne tych,co maju skusenosti. Co s takym chlapom??

eleonor

winki, no mna este nezbil,len mi hovoril ,ze preco by zeny mohli chlapov bit a chlap zenu udriet nemoze. Vraj tomu nerozumie. Ale este ma nezbil.Len som pocula ze svojej byvalej urval..neviem ci facku,alebo pastou.

eleonor

natalka, presne takto to mam aj ja ,jak si to opisala.Ze si sa musela ospravedlnovat za nic a tak... to je presne ono.A vzdy len slubi ze sa zmeni.A nemeni sa .Ja to vidim,ze nie.A pekne si ho nazvala.Chory paranoidny ziarlivec.

winki

Neboj sa neni to až také hrozné mám dosť kamošiek ktoré ostali tehotné už počas strednej, alebo po nej...a zvládajú to s pomocou rodičou, ale zvládajú a nejedna mi povedala, že je šťastná, že si bábo nechala a že je s ním sama...zvládneš to, ale určite nie s ním. Veď už je len krôčik od toho aby ste začali spolu bývať a čo potom, keď pije? príde domou opitý prepne mu a zmláti ta ako žito, nedajbože aj to malé. Viem, že malujem čierne scenáre, ale to je dosť možná realita.

natalia123

Ja som istu dobu chodila s chlapcom ktory bol tiez velmi ziarlivy a nikdy mi nic neveril...tak isto chcel aby som mu prejavovala lasku v kuse, a vzdy mi daval za vinu, ze ho mam malo rada, ze sa pre nho malo obetujem...proste vzdy bol nejaky problem, aj ked som mala pocit, ze som k nemu zlata, mila a super,milujuca vzdy bolo zle...casom moju lasku uplne zabil, lebo uz som sa dostala do situacie, kedy som absolutne nevladala sa s nim vzdy hadat, vzdy mu vsetko do detailov vysvetlovat, vzdy ustupovat aj ked som mala pravdu, vzdy sa mu ospravedlnovat aj ked som nic neurobila...A aj ked niekolko tyzdnov presne to robila, bez slova som ustupila vzdy a vo vsetkom, aj tak mi robil nadalej vycitky. Takze som ho nechala, aj ked sa mi potom vyhrazal a nutil ma aby som s nim bola aj nadalej... Eleonor, bud taka zlata, a ak mas rada seba a svoje dieta zbav sa ho cim skor, lebo budes VZDY len trpiet...a spolu s tebou bude trpiet aj vase dieta. Pretoze taki chlapi vedia len slubovat, ze sa zmenia a nikdy v zivote sa nic nezmeni. Aj ked mate spolu dieta, aj tak sa odhodlaj a opusti ho. Urcite si o nejaku dobu najdes aj chlapa, s ktorym budes stastna a ktory bude mat rad aj tvoje dieta. Pretoze zivot s takymi chlapmi za nic nestoji. Moje najlepsie rozhodnutie v zivote bolo, ze som to ukoncila, lebo by ma asi porazilo byt s takym chorym, paranoidnym ziarlivcom...Nastastie mne praskli nervy a ukoncila som to po 4 mesiacoch tohto zufaleho vztahu, a potom som mu povedala, ze zavolam na nho policiu, ked ma bude obtazovat, takze po case sa mi prestal uplne ozyvat a na tu nocnu moru uz chcem cim skor zabudnut...

madala

eleonor, ja sa cudujem, ze ho este stale riesis...uzavri to. A zacni pracovat na svojej buducnosti. Zarob si co najskor nejake peniaze, dieta nieco stoji.

eleonor

Winki: ja viem ze mi pomoze.Povedala mi ze nam pomoze.Ale neviem ake to bude ked jej teraz poviem ze uz som uplne sama.Lebo ona bola aspon rada ze mam chlapa ktory sa k tomu postavil zodpovedne,a siel pracovat a makat na nas.A teraz... uplne sama a s babom.Ja to babatko milujem,ale byt sama je tazke.

eleonor

madala: Tym uz som si presla..a prechadzam si tym stale .Ze to dieta urcite nieje jeho. Ked som mu povedala,ze sa s nim chcem rozist ako prve povedal ze to urcite preto,ze to decko nieje jeho a ze chcem byt s jeho pravym otcom.Niekedy mi povie ze ma miluje a ze to dietatko je jeho a ze je stastny a v sekunde mi nadava do stetiek...

winki

No pekne teda ty si nemohla ani prstom pohnúť bez jeho vedomia a on sa spíjal bez teba....moja zlatá kde si mala rozum? Tomuto sa fakt hovorí slepá "láska"