Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rontgen

madala

Sorry, ale mala som pocit, ze si zena:-D Hlboko sa ti ospravedlnujem, ze som sa dotkla tvojho muzskeho ega...
Bolesti ruky nie su sposobene rontgenom, to je asi tak vsetko, co som ti chcela napisat. Zbohom.

Vemeno

Madala,

pred tym, ako odpisem, dovol, aby som ti vysvetlil nieco z gramatiky. Pozname 3 rody. Muzsky, zensky a stredny. Podla toho sa aj urcuje tvar slovies. Potreboval, potrebovala, potrebovalo. No a 'potreboval' plati pre muzsky rod. Asi ta to prekvapi, ale som muz a nie zena. No a teraz k veci.

Zaujima ma to preto, lebo ma uz dlhsiu dobu boli ruka na mieste, kde mi ju pred tym rontgenovali. Je to taky tlak, da sa povedat. Tak ma zaujimalo, ci to nemoze suvisiet.

madala

Nie, pretoze nie je presne stanovena davka, ktora "sposobuje rakovinu". Okrem toho vznik rakoviny je velmi zlozity a komplexny proces, nezavisi od jedneho oziarenia rontgenom. Cela ta uvaha je nezmyselna.
Smiem vediet, preco sa toto pytas a ako si na taky napad prisla?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rontgen - Fórum - ZDRAVIE.sk