vzťah žena mladšia muž starší o 10 rokov, aké pozitívum?

whee_ee

Medzi nami je rozdiel 8 rokov a ani raz som nezapochybovala ... Ak pochybuješ, tak asi nebude problém len vo veku.

čaj

no v podstate po 35 on , nieje nudný, je fajn a je mi s ním dobre ( správanie, sex, myslenie jeho správanie voči mne) no to by občas mohlo byť niekedy viac prejavujúce lásku ale o tom potom....len občas mám také stavy že .....ja deti nemám ani on

vsevedka

Pozitivum relativne je, ze by mohol byt "vyblazneny", relativne pre to, ze i vyblazneni muzi vo veku 40 a 50+, niekedy dostanu druhu miazgu a na svoj dovtedy spokojny vztah kaslu

Dasie ale tiez relativne pozitivum je ze moze byt rozumnejsi, skusenejsi, moze mat uz davno rozbehnutu karieru a peniaze,

ale ty musis rozmyslat do buducnosti a predstavit si ho ako 50, 60 rocneho leniveho, ufrflaneho, pohodlneho a snad uz i choreho protivneho chlapa, ktory ocakava pofukat boliestku, kym ty este mozes byt aktivna (snad i atraktivna) baba, ktora este chce nieco zazit

co poradit? vsak mozes este chvilu vo vztahu pockat (ale zatial aj tebe ubieha cas a zivot je kratky), ale ci ti taktika vyckavania pomoze neviem, ono sa chlapi dokazu aj poriadne pretvarovat a hrat sa "mladych hrdinov" a chapavych partnerov