Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Smrdí mi hlava/vlasy

Príspevok v téme: Smrdí mi hlava/vlasy
Lylaaaa

mám taký problém a neviem čo s tým. Asi tak dva mesiace mám problém s tým, že aj keĎ si umyjem vlasy, na druhý deň smrdia pri hlave. Neviem, či je to spotenie, alebo čo. Nikdy som takýto problém nemala. Preto si ich musím umývať každý deň, aby som mala lepší pocit. Má s týmto niekto skúsenosti? Ako si mám pomôcť? Skúšala som aj dlhšie neumývať vlasy, či to nieje tým, ale nič. :(

wikikviki

ja sm pras a strasne...a mam s tm veke problemy mne osobne to nevadi kedze moj cuch to je jedna velka bieda... al frajerka maa nos jak pess a strasne jej to vadi asi sa somnou zato ochvilurozijd

koberec

mal som rovnaký problém. každý deň som si umyl vlasy, ale na druhý deň opäť smrdeli. Raz som dostal zápal stredného ucha a neodvážil som si vlasy umyť asi 5 dní. Prestali smrdieť a vôbec neboli mastné. Asi ich netreba tak často umývať.

olimounek

mě osobně na stejný problém pomohl šampon Mediket Ictamo. už jsem si opravdu nevěděla rady..vyzkoušela všechno .. drahé šampony, levné šampony, přírodní atd... až jsme v jedné poradně našla tohle. používala jsem ho teda denně (neb se mi ty vlasy i denne mastily), šampon je normální konzistence, nepění moc a docela hrozivě smrdí, ale z vlasů to po smytí nejde cítit. (dala jsem si závazek, že to všude napíšu neb jaá taky hledala rady)

khaya

Panthenolovy sampon od dr.Mullera na mastne vlasy,vlasy nie su po nom zrovna najjemnejšie,ale tento problem mi hned po druhom pouziti zmizol..

milli11

Neviem, mozno pomozem. Mne tiez isty cas smrdeli vlasy. Neviem, mozno to bolo samponmi?

Teraz si ich umyvam len bylinnym samponom, takym, co je len ako voda, nie ako ti komercne kremove. Prestala som pouzivat aj kondicionery. Namiesto nich si dam raz za tyzden na vlasy biely jogurt (bud cisty, s medom alebo vajickom) alebo ocot alebo pivo. ;) Striedam to. Vlasy si umyvam 2x za tyzden, raz si ich umyjem len samponom a druhykrat za tyzden si na nich dam ten jogurt alebo ocot alebo pivo :)

Samozrejme, si ich na konci poriadne osprchujem vodou. :) A nesmrdia, vlastne nemaju ziadny pach. A cuduj sa svete, bala som sa toho octu, ale ked si potom vlasy este znova oplachnes, ani za nim nebudu pachnut. OK, mozno prvych par hodin ano, ale potom ta octova vona vyprcha.

Su to take moje alternativne sposoby, ale pomaha to aj ked dost padaju vlasy. Teraz po umyti najdem asi o 3/4 menej vypadnutych vlasov. ked som pouzivala sampony a kondicionery a masky a kury ako Lorel, Nivea, Palete, Pantene a vselijake ine, dost mi padali vlasy. Oni sice urobia krasne vlasy, ale asi len navonok.

Kdezto pri tychto alternativnych veciach budu vlasy najprv vyzerat "divne", akoby zanedbane, ale postupne sa ozivia, zacnu vyzerat zdravsie, pruznejsie, prirodzenejsie a zacnu aj menej vypadavat. Samozrejme, vela zalezi aj od stravy.

Monitaaa

Ako ste zistili, že vam smrdi pokozka hlavy?
No v kazdom pripade odporučam vlasy umyvať a prevoniať jemnym sviezim parfumom, kedze vo vlasoch sa vona udrziava najdlhsie, stači rano.

mato__

mam rovnaky problem niekolko rokov. uplne som ho bohuzial nevyriesil. ale vyrazne som sa posunul po vyskusani tisicov neucinnych veci. jednoznacne sampon H&S (nie kazdy druh, ale vacsina). Dalej letne slnko a fyzicka aktivita. Pripadne nejaka mast proti plesniam. Nizoral NEpomoze vobec. Ten H&S mi pomohol problem vyrazne zmiernit, ale zbavit sa toho neviem. A prehladal som vsetky fora na svete. Odporucaju tiez dvojite samponovanie, alebo prestat si umyvat vlasy samponom uplne. ale to je v praxi tazko predstavitelne. vela stastia Lyla.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Smrdí mi hlava/vlasy - Fórum - ZDRAVIE.sk