Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hovoria mi tučná!

monica gazpio

Väčšina pindáte na mirku, ale prečo, ak chce človek pribrať, tak ho v užívaní doplnkov podporujete, ale ak chce schudnúť, prečo už mu nadávate ???

sewie

ziadne tabletky nefunguju, winki ma pravdu....ludi radi veria takym somarinam-ako napr ze actimel ti posilni obrany schopnost-hahahahahahaha

teddy84

alebo este lepsie zacni pravidelne sportovat a zdravo jest,........... na diety zabudni, dieta = nezmysel a totalna blbost

winki

mirka kolko neucinnych liekov je na trhu .....toto je psoločnosť, ktorá žije z hlúposti.
Ale jasne vzdy je jednoduchcsie pchať sa tabletky ako trošku zmeniť niečo na sebe a svojom životnom štýle.

vera25

S tabletkami ALLi musíš dodržiavať správne stravovanie ako to poručíš tak dostaneš hnačku a XLS medical jednoducho tiež si potrebuje upraviť stravu, alebo cvičiť. Tabletka samotná ta nezbaví prebytočných kíl keby to tak bolo vo svete neexistuje pojem obezita. Všetky tieto tabletky na chudnutie sú výživové doplnky ty musíš tiež niečo preto spraviť.

mirka9999

ale keby neboli tie lieky tak učinne,tak by ich dali s trhu preč :-) chcem to len vyskusat .. ked to nebude pomahat,tak to nebudem už brat:-) ale dakujem za rady..

tady máš moj nick . :)
nathália - jablko72@azet.sk

Kata535

Nevravím, že všetky sú také, určite nie, ale nikdy nevieš, a ked ich prestaneš brať tak sa ti všetky kilá vrátia :D

Kata535

Nejedz to. Pred týždňom zrazu zomrela mamina známa (40rokov). Nik nevedel prečo, ale nakoniec zistili, že brala nejaké tabletky ne chudnutie. Schudla 30kg, ale za akú cenu ! Preto aby bola chudá zomrela a jej deti a manžel, ostali bez nej. Naozaj to nerob, chudni stravou a pohybom.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hovoria mi tučná! - Fórum - ZDRAVIE.sk