Dr. Albertova

marcelina78

Mikinic dakujem za podporu, keby som neverila, ze sa z toho dostanem, uz by som tu asi ani nebola :D Zrejme ti konecne nejake AD zabrali natolko, aby ta ako tak stabilizovali, ved nato tie lieky su a mohla na sebe zacat pracovat, ako ja pre par rokmi, ked som zvladla paniku... Bez tych liekov by mi samotna viera nepomohla asi a najst vtedy nejaku silu a pozitivne myslienky byva tazke, priam nemozne.. Pises, ze si vystriedala viac liekov, pocitam, ze to trvalo mesiace kym to bolo zle a lepsie, kym si sa zacala citit lepsie a mohla na sebe pracovat, dovtedy si chodila "vyplakavat" k lekarovi. Takze ta barlicka , aby sa clovek troska stabilizoval je potrebna v tychto stavoch, bud liekmi, alebo psychologom, alebo alternativou, mne zatial prve dve nepomahaju, u Albertovej som liecbu este nezacala, zial ma nejake problemy doma a stale cakam na kvapky od nej, hoc su to skoro 3 mesiace co som tam bola na vstupnom vysetreni, takze mi este nemala ako pomoct jej liecba a doteraz ani lieky nepomahaju, skor hosrie.. Takze ja aspon verim a to je dolezite a viem, ze kazdy reagujeme na liecbu a lieky inak, ale mna nejak povzbudzuje, ked citam, ze niekomu nieco pomohlo a teraz vkladam aku taku nadej uz len do tej alternativy. Prajem aj tebe, nech uz ta toto nikdy nepostretne..

Ninka03

Skúsenosť našej rodiny s Albertovou je taká, že ona ku každému pristupuje individuálne. Väčšina psychológov, aspoň čo som si už viackrát overila, funguje tak, že má svoju metódu a tú uplatňujú takmer u každého. Niekedy to zaberie, inokedy aj nemusí. Ale ona sa klientovi akoby prispôsobí a ide jeho tempom. Mne to pripadá, akoby sa naladila na jeho frekvenciu a tak človek skôr pochopí, čo vlastne má so sebou robiť.
Len tiež nemôžete čakať že jedno sedenie celý problém vyrieši. U mňa to tak bolo, ja som potrebovala už len nejaké dolaďovanie. Ale napr. brat je tĺk a tam to išlo pomalšie. Osobne si myslím, že obrovskou výhodou je, že pri svojej psychologickej intervencii používa aj bylinné lieky. Človek nemusí chodiť rok na psychoterapiu, lebo tie byliny to akoby všetko urýchlia.
Ale prikláňam sa k názoru mikinica, že ten impulz musí vyjsť z klienta. Hlavne ja musím chcieť, nie psychológ alebo liečiteľ. On je tu len na to, aby mi v tom pomohol. A to chcenie je tiež len prvý krok. Keď na sebe nezačnem pracovať, tak ani chcenie samo osebe nestačí.

mikinic

marcelina, ako tak sledujem tie tvoje prispevky, zacinam nadobudat dojem, ze ty sa z toho nedostanes asi nikdy. nechcem ti brat nadej, ale ty sa stale tocisl okolo toho isteho. ty vsetko ocakavas od liekov alebo lekarov, ale prvy, ktory tu musi nieco urobit, si ty sama. ty sa musis prebrat, ty musis zacat verit, ze to pojde.
ja som mala strasne depky, vystriedala som niekolko liekov zo striedavym ucinkom. az ked som sa zatala a povedala som si ze uz NEDOVOLIM aby to takto pokracovalo, az potom sa zacalo vsetko menit. neislo to zo dna na den. ale jednoducho som nepopustila. tebe je chvilu lepsie, tak sa na moment upokojis a staci, aby ti na druhy den bolo horsie, uz tu vypisujes a dokola sa vypytujes, ako sa kto liecil, kedy im to uz zabralo a furt sa topis v tom, ako je tebe zle. skratka dokola totis to iste. ale ked budes toto robit, nepomoze ti nikto, ani albertova, ani pan boh.
tu si viackrat napisala, ze ti albertova povedala, ze ta liecba je dlhodoba. a ty sa tu napriek tomu vypytujes ludi, kolko sa oni u nej liecili. no ja som sa neliecila konkretne u nej, ale tiez si myslim, ze nech je akokolvek perfektna, tak ani ona s tebou nepohne, ked to neurobis ty sama.
ja nie som clovek, ktory nevie, co je depka, sama som si presla peklom. ale prave preto, ze viem co je to za hrozu ti mozem povedat len jedno:silu musis vytiahnut sama zo seba. vsetko ostatne su iba barlicky. ked ty nezaberies, budu si ta lekari pohadzovat, az jedneho dna skoncis ako beznadejny pripad, od ktoreho kazdy da ruky prec.
a je jedno, aka je u teba pricina - ci metabolicka, ci hormonalna, ci akakolkvek ina. ta pricina sama osebe nehra taku rolu, ako tvoje vlastne presvedcenie a tvoje odhodlanie.

[zruseny22]

Prosím vás, nemáte niekto skúsenosti s liečbou anorexie/bulímie u spomínanej pani doktorky? Ďakujem:)

marcelina78

Ozaj, co ten jej pristroj dokaze vsetko zistit? Moc sme sa o tom nebavili na vysetreni...Ja neviem, co mi to robia toxiny, alebo nejake parazity, stale je mi na vracanie, toci sa mi hlava, slaba som..
Vtedy mi len povedala, ze nejaka metabolicka porucha to cele sposobuje tieto stavy, nieco v potrave, co neznesiem..

marcelina78

Ludkovia, ktori ste sa liecili u Albertovej, ako rychlo zaberala liecba, co ste uzivali? Ja uz neviem, beriem lieky od lekara, stale je mi zle, dohodli sme sa, ze budem brat tie lieky, konkretne antidepresiva na zaciatku chvilu, poprotom mi posle dvoje kvapky nejake, ale uz mam druhe a je mi z nich este horsie, povedala, aby som chvilu vydrzala a ak tie lieky budem zle znasat, posle mi nejaku kompletnu kuru, ktoru objedna, ale ze ucinky sa prajavia az za nejaky dlhsi cas, uz neviem co robit, povzbudte ma troska, ti co ste sa liecili u pani Alberovej...Vdaka:D

moira

Dobry,
chcem sa spytat na dr. Albertovu.
Aku odbornost ma? Ja som nasla, ze je psychologicka a alternativna terapeutka.
Pytam sa preto,ze mam problemy s vitiligom a docitala som sa, ze je uspesna aj pri tejto liecbe. Posim vas, mozete mi poslat link na jej ambulanciu alebo akekolvek info o kontakte? vdaka :)

karkulkaaa

teda neviem či medzitým čo som tam ja bola sa niečo zmenilo, ale vtedy to bolo tak, že som napísala mail že mám akné a nepomohla liečba ani u kožnej, ani diéta. a že sa mi to začína robiť aj na pleciach a hrudníku. že ju prosím aby mi dala čo najrýchlejšie termín vyšetrenia. viac som nepísala, ale ona potom ešte chcela odo mňa nejaké údaje, presne sa už nepamätám aké, veď keď jej napíšeš tak ona ti povie. radím ti ešte jej tam napísať aj to, že sa chceš začať liečiť čo najskôr. lebo viem, že sa inak čaká na termín aj viac týždňov. proste tam napíš že ti to ponáhla. ona má mailovú adresu niekde na tej ich stránke pod jej menom. voľakde na kontaktoch to nájdeš.najlepšie napísať rovno na ňu. spomenula som si, že tá asistentka sa volá holanová, ak tam ešte robí. aj jej sa dá písať. lenže cez ňu to trvá všetko dlhšie. keď napríklad napíšeš rovno albertovej, ona ti môže dať aj taký akútny termín. ak máš ale akné, tak s tým až tak neprovokuj, lebo sú ľudia aj vážnejšie chorý, tak aby nepovedala, že hysterčíš a dokopy ti nič nie je. no proste taký normálny mail, stačí jeden-dva riadky. ak bude ona niečo ešte potrebovať, nejaké údaje, napíše ti sama.