Dr. Albertova

ja40

Baby drzim vam palce a drzte palce aj mne,lebo uz som na 99%rozhodnuta,ze k nej idem. Este mi poradte ako ma zniet ten prvy objednavaci email,staci ak napisem,ze k nej chcem prist,alebo mam tam opisat aj kvoli comu?
Diky

Karkulkaaa

teraz cez víkend s ňou budem tak sa jej spýtam, ona skončila tú liečbu nejako pred dvomi rokmi. ja si len pamätám, že si to merala už úplne automaticky pred jedlom a tuším aj po jedle, už tak dopodrobna to neviem. trvalo to nejaký čas, ani to sa už nepamätám ako dlho.
ale ak ti môžem poradiť, neraď sa s ľuďmi tu na fóre, každý si niečo zapamätá inakšie. určite napíš všetky tvoje otázky albertovej. ja som ju otravovala s každou prkotinou, predsa sa nebudem radiť s laikmi, keď ma lieči ona, nie? aby si neurobila nejakú chybu. potom bude na teba naštvaná. veď keď si ťa zobrala, tak ona vie najlepšie čo má robiť a ako to máš robiť ty. rozhodne jej napíš a nevypytuj sa tu. mnohí si už ani nepamätajú a okrem toho u každého možno je dôležité niečo iné. to by nebolo múdre pýtať sa druhých. naozaj, ja som sa o všetkom radila s ňou a kamoška tiež. albertová sa na to nebude hnevať, skôr by sa nahnevala, keby si urobila niečo inak ako ti kázala. potom by ani tie výsledky neboli dobré. tak radšej s každou otázkou rovno za ňou. veď určite ti kázala posielať maily, to nie je také zložité. ako ľahko napíšeš sem, tak ľahko napíšeš jej.

marcelina78

Krkulka prosim , nemozes sa spytat tej kamosky, co si toto merala, ci to musela aj merat pred a po poziti aj potravinovych doplnkov - vitaminov, liekov, pripadne ako to spravne merat napr. rano, ked sucasne upijam z kavy, odkusujem z rozka a vzapati idem na cigu a dopijem kavu...Uz nechcem pani Albertovu ottravovat a vypisovat jej s takymito prkotinami...dakujem

marcelina78

Karkulkaaa, veru je to pracne s tym meranim, uz si aj idem objednavat merac pulzu na prst, lebo je to takto ostara cez mobil stopky davat...Budem to dodrziavat, snad aj mne to pomoze, lebo uz po tom vsetkom co som poskusala a bezvysledne by som bola nesmierne vdacna, keby sa mi zdravie zacalo lepsit postupne...

Karkulkaaa

oj, to si albertová zase na seba uplietla bič. toto robila mojej kamarátke, ja len viem, že to dlho trvalo a pre albertovú to bolo velice prácne. takže milá marcelina, to si naozaj váž, že je ochotná ti to robiť. kamarátka má odvtedy pokoj, len musí dodržiavať diétu, ale neni to nič strašné.
ja som sa liečila u nej tiež, ale mala som len akné a diétovať nemusím.

marcelina78

aj vy ste si museli meraz pulz a zapisovat pred vsetkym a po vsetko , co ste zjedli, vypili? mne zistila metabolicku porochu, ktora mi rozhadzuje hormony, treba najst co mi to vyvolava, aka potravinova zlozka , bude to narocne s tym meranim, kym sa to nezisti...